Головна Цікаво Вибираємо планшет для малювання

Вибираємо планшет для малювання

1414

Сучасні студенти мистецьких факультетів вже давно гідно оцінили переваги планшета для малювання або як його ще називають – графічного планшета. Графічний планшет має й іншу назву – дігітайзер. Сьогодні вельми широкий вибір планшетів для малювання і вибрати те що вам треба, часом не так просто.

Вибираючи планшет для малювання, зверніть уваги на пір'я. У простих моделей є всього пару функціональних кнопок, які чутливі до натиску. Для прикладу, интернет магазин Sokol пропонує планшети з подвійними функціями, які можна порівняти з функцією мишки.

Інший різновид пір'я складніше – вони можуть бути також і бездротовими. З їх допомогою в залежності від ступеня натискання до графічної системи подається сигнал про те що саме треба зробити – зменшити або збільшити товщину лінії. На зворотному боці такого пера мається ластик, яким можна видалити будь-який бажаний об'єкт або його частину на малюнку.

Крім спеціальних мишок для малювання, ще є і інженерні мишки, за допомогою яких досягають високої точності в креслярських проектах.

Планшети для малювання бувають простими – аматорськими та професійними. У аматорських планшетів чіткість зображення становить 1000 крапок на дюйм і менше і вони менш чутливі до натиснення і нахилу пера. Звичайно ж, і в ціні аматорські дигітайзери набагато дешевше професійних.

Професійні планшети для малювання використовують дизайнери, художники й інженери. У таких планшетів чіткість найвища – до 2000 точок на дюйм і більше, крім того у нього більшу кількість градацій натискання, що відкриває більш широкі можливості його застосування.

Звичайно ж, як і всі інші планшети, графічний планшет вимагає обережного поводження. Купуючи планшет, одночасно купуйте для нього хороший чохол, який захистить його від подряпин і інших механічних пошкоджень.