Головна Цікаво Вибираємо твердопаливний котел

Вибираємо твердопаливний котел

967

Широкому колу людей вже відомо, щоб не платити великі гроші за газове або електричне опалення, потрібно купити котли твердопаливні. Адже вони працюють на твердих видах палива. Якщо говорити простіше, то сировина для виготовлення таких видів палива коштує значно дешевше, ніж газ. До того ж, якщо у вас буде твердопаливний котел, ви можете не переживати, що з якоїсь з причин, прямо серед холодної зимової ночі у вас відключать газ. Таким чином, котли на твердому паливі відразу дають як мінімум два плюси, це і економія на опаленні і незалежність.

Але твердопаливних котлів опалення в наші дні існує дуже багато, і чим більше стає їх ажіотаж, тим більше їх з'являється. Всі виробники кажуть, що саме їх самі ефективні та якісні. Але який, насправді потрібно купити котел твердопаливний, щоб він не виявився викинутими на вітер грішми. Для цього потрібно проаналізувати вам, яким видом палива ви будете користуватися. Якщо основним паливом у вас буде вугілля, то вам краще купити чавунний казан. Чавун, сам по собі, дуже добре переносить температурні навантаження. Тому такі котли працюватимуть практично вічно і вам не потрібно боятися, що вони прогорять або потечуть. Але через свої властивості чавун не дозволяє виготовити котел з великою топкою, куди б можна закидати великі поліна і вони могли там довго горіти.

Тому, якщо у вас будуть великі дрова і у вас не буде можливості постійно сидіти в котельні і бути там у ролі кочегара, тоді купите котел твердопаливний сталевий, з великою топкою. Незважаючи на те, що сталь, хоч і менш терпима до високих температур, з неї роблять відмінні котли. Для цього виготовляють спеціальну котлову жаропрочную сталь. З такого матеріалу можна виготовити так званий котел тривалого горіння. Це означає, що маючи такий котел у сіючи в будинку, ви зможете легко відлучатися по своїх справах на тривалий час.

Якщо у вас буде можливість сушити дрова, щоб їх вологість була не більше 20 відсотків, тоді вам варто подумати про покупку котла твердопаливного типу піроліз. Цей тип котлів також має час горіння без дозагрузок палива приблизно рівний 8 години, але при цьому має найвищий ККД і практично не викидає шкідливих речовин в атмосферу. Якщо ви уважно прочитаєте цю статтю, а потім проаналізуєте, то чим ви будете топити свій будинок, і скільки часу готові будете витрачати на обслуговування, тоді ви зможете купити дійсно корисний. Він допоможе вам підтримувати дійсно комфортну температуру у вашому будинку, і ви перестанете вважати куби згорілого газу, щоб вкластися в ліміт.