Головна Цікаво Вибираємо магазин білизни

Вибираємо магазин білизни

719

Нарешті в Харкове відкрили магазин тканин Belle Forme. Тепер харковьяне зможуть купити жіночу білизну, білизну для чоловіків кращої якості і за низькими цінами.

На сьогодні в мережі торгової марки Belle Forme кілька роздрібних магазинів по всій Україні, зокрема, в цьому році власники відкрили вже три магазини, які користуються шаленою популярністю, і не планують на цьому зупинятися. Магазини компанії можна знайти в Києві, Харкові, Чернівцях, Хмельницькому.

Магазин Belle Forme в Харкові розташований по вулиці Августа, 23 серпня. Тут відвідувачам пропонують щотижневе оновлення товару і великий асортимент тканин кращої якості.

“У нашому магазині представлений великий вибір ексклюзивної білизни. Для тих, хто хоче вибрати якісні купальники, трусики, Бульє класу люкс, бюстглатери Вітчизняний виробництва. В нашому каталозі Ви знайдете величезну різноманітність кольорів і різних фактур матеріалів. Також у нас можна купити бюстгальтери в Харкові , білизна під одяг, як для домашнього так і для спортивного використання, особливу увагу заслуговують бюстгалтери за найкращими цінами в місті “, – розповіла співробітниця магазину пані Зоряна.

Крім цього, відвідувачів магазину приємно здивує не тільки асортимент і якість товару, а й цінова політика магазину, адже тут, в порівнянні з іншими магазинами з продажу білизни в Харкове, дійсно низькі ціни.

“У нас можна купити бюстгалтер тканини до 500 грн, трусики від 150 грн, а брендове білизна для чоловіків – від 200 грн”, – говорить працівниця пані Зоряна.

Магазин Belle Forme працює в Харкове з понеділка по суботу з 10:00 і до 19:00 за адресою. Контактний номер телефону: +38 (096) 545 70 16.

Відзначимо, що торгова марка Belle Forme на ринку України вже багато років і має також свій інтернет-магазин belleforme.com.ua, де представлено понад 10000 найменувань білизни. На сайті їх можна легко придбати як оптом, так і в роздріб, не виходячи з дому.