Головна Цікаво Види розкладних диванів

Види розкладних диванів

928

Розкладні дивани зарекомендували себе, як практичний і ергономічний предмет інтер’єру, який в будь-який момент може трансформуватися в спальне місце для двох осіб. На даний момент існує безліч розкладних механізмів, які мають свої плюси і мінуси.

Придбати розкладний диван ви можете в інтернет-магазині ddn.ua – Дніпро. Для жителів даного міста існують вигідні умови гарантії і розстрочки.

Види розкладних диванів в залежності від механізму розкладання

Розкладні дивани можуть бути оснащені такими видами механізмів трансформації:

  • Диван-книжка. Найпоширеніший механізм. Трансформація відбувається за допомогою підняття і опускання місця для сидіння до характерного клацай звук. Таким чином спинка закріплюється в стоячому або лежачому положенні. Простота подібного механізму забезпечує тривалі термін експлуатації виробу, проте дивани-книжки дуже рідко виділяються унікальним зовнішнім виглядом.
  • Клік-кляк. Принцип роботи такий же, як і у дивана книжці. Однак даний механізм передбачає ще одне положення «напівлежачи» спинки вироби.
  • Акордеон. Спинка дивана з таким механізмом розкладання має два шари, один з яких займає звільнилася простір, коли місце для сидіння висувається вперед.
    Єврокнижка. В останні роки цей варіант трансформації стає все більш популярним і погрожує витіснити диван-книжку з лідируючих позицій. За допомогою ніжок на коліщатках місце для сидіння висувається вперед, а на простір, що звільнилося, опускається спинка вироби. Однозначним перевагою цього виробу є лаконічний зовнішній вигляд і прямота поверхні, на якій дуже зручно спати.
  • Дельфін. Сидіння такого дивана складається з двох м’яких шарів. Одне з них піднімається вгору і стає вперед, в результаті чого виріб стає нижче, однак таким чином ми отримуємо спальне місце для двох людей.
    Викочування диван. Процес розкладання цього вироби дуже схожий на механізм
  • Дельфін. Однак в цьому випадку сидіння не піднімається вгору, а викочується вперед.
  • Пантограф. Сидіння піднімається вгору і ставиться вперед, а його місце займає спинка дивана. Принцип роботи нагадує еврокнижку, проте в пантографі відсутні коліщатка, тому трансформацію провести важче, проте за допомогою такого механізму відсутній ризик пошкодити підлогу.

Підсумки

Існує ще кілька механізмів розкладання дивана, проте всі вони не отримали широкого розповсюджень. Кожен з вищенаведених варіантів трансформації має свої плюси і мінуси. Тільки вам вирішувати, який із них зможе найкраще задовольнити ваші потреби.