Головна Цікаво Виготовлення вікон в Одесі

Виготовлення вікон в Одесі

978

вимарко

Покупка пластикових вікон та балкону давно включені в мінімальний перелік ремонтних робіт квартири. Якість конструкції безпосередньо впливає на комфорт проживання в будинку. Саме тому важливо грамотно підійти до вибору і замовлення вікон ПВХ. Компанія «Вимарко» здійснює виготовлення вікон в Одесі як за типовими проектами, так і за індивідуальним замовленням клієнта.

Основними напрямками компанії «Вимарко» є:

виготовлення віконних ПВХ-конструкцій;

виготовлення дверей з металопрофілю;

монтаж ПВХ-конструкцій;

скління лоджій і балконів;

монтаж підвіконь «Рехау».

Вікна та балконні двері від Wimarco являють собою високоякісні і сучасні конструкції, виготовлені із застосуванням німецьких комплектуючих від Rehau. Для виробництва таких профілів використовується сировина полівінілхлорид, яке відрізняється екологічністю, так як не містить токсичних речовин і сполук, які викликають алергічні реакції. Профілі вікон від «Рехау» дозволяють створювати пластикові вікна як класичної прямокутної форми, так і будь-яких інших конфігурацій.
Переваги пластикових вікон

Пластикові вікна забезпечують акуратний і естетичний зовнішній вигляд житла як всередині, так і зовні. За ними легко доглядати — мити пластикові елементи можна за допомогою м’якого миючого засобу і звичайної губки.

Конструкції з ПВХ герметичні, тому володіють високими ізоляційними властивостями. Вони добре зберігають внутрішній мікроклімат приміщення, не пропускають тепло назовні в зимовий період і не пускаючи гаряче повітря всередині в жаркий сезон. Це дозволяє значно економити на опаленні і кондиціонуванні приміщення. Крім того, вікна ПВХ забезпечують необхідний для комфортного проживання рівень звукоізоляції, відсікаючи звуки вулиці і забезпечуючи тишу навіть в жвавому районі міста.

Конструкції з якісного матеріалу абсолютно безпечні для здоров’я людини і не виділяють токсичних речовин в повітря.

Період експлуатації таких вікон обчислюється десятиліттями, деякі конструкції можуть прослужити до 50 років. Вони не бояться зміни погоди, перепадів температури, стійкі до високої вологості.

Вікна ПВХ можна замовити практично в будь-якому варіанті і конфігурації, включаючи навіть самі химерні форми, відтінки рам, імітацію фактур. Ви можете замовити для балкона або лоджії алюмінієві двері в Одесі будь-якої ширини і висоти, з глухою вставкою або повністю засклені. Дизайн вікон гармонійно доповнюють штори будь-якого типу починаючи від класичних портьєр і закінчуючи лаконічними римськими або рулонними шторами.

Для замовлення доступні різні типи відкривання стулок — відкидний і відкривається, а також комбінований механізм.
Замовлення пластикових вікон

Виробництво ПВХ-конструкцій «Вимарко» пропонує широкий вибір моделей, конфігурацій і дизайну для оформлення житлових квартир, приватних будинків або офісів. Замовляйте вікна Rehau в Одесі в перевіреної і відомої компанії, яка зарекомендувала себе як надійного постачальника.

Ми використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі, а власне виробництво дозволяє значно здешевити кінцевий продукт для покупця. Замовляючи оригінальну конструкцію за індивідуальним проектом, ви можете бути впевнені, що вона буде готова в найкоротші терміни, оскільки виробництво знаходиться в Одесі. Це також дозволяє економити на доставці готових конструкцій.

«Вимарко» також надає додаткові послуги з доставки замовлення, монтажу конструкцій, настроювання і ремонту пластикових вікон. Для замовлення, консультації або запрошення замірника ви можете зателефонувати нам або заповнити форму на сайті.