Головна Цікаво Виробник вікон в Одесі

Виробник вікон в Одесі

1169

При виникненні необхідності заміни віконних конструкцій, більшість людей стикається з труднощами вибору. В даний час, кожен виробник вікон в Одесі пропонує покупцям безліч варіантів в різному ціновому сегменті, при цьому найбільшою популярністю користуються вікна, профіль яких виконаний з пластика або алюмінію. Експерти у сфері енергозбереження вважають, що правильно підібрані і встановлені вікна дозволять скоротити витрати на опалення будинку.

Щоб зрозуміти, який профіль буде актуальний в тих чи інших умовах, необхідно проконсультуватися з експертами компанії-виробника вікон. Компанія «Новікон», будучи одним з провідних виробників складних віконних конструкцій в місті Одеса, готова проконсультувати потенційних покупців з приводу переваг та недоліків вікон, а також надати посильну допомогу у виборі якісних енергозберігаючих віконних конструкцій за прийнятними і доступними цінами.

В останні роки пластикові вікна користуються неймовірною популярністю серед покупців, багато в чому завдяки ідеальному співвідношенню прийнятної ціни, відмінних характеристик і сучасного, стильного дизайну. Віконні конструкції з пластикового і металопластикового профілю здатних похвалитися рядом переваг:

 1. Тепло-, звуко – і гідроізоляційні властивості;
 2. Абсолютна екологічна безпека;
 3. Невибагливість в догляді і обслуговуванні;
 4. Широкий вибір форм, фактур і забарвлень;
 5. Естетична привабливість вікон.

Сукупність даних факторів зумовила високий попит на вікна з металопластику: в даний час зустріти їх можна практично всюди, як в житлових, так і в комерційних або муніципальних будівлях. Головною перевагою вікон від компанії «Новікон» є використання якісного німецького профілю REHAU – провідного європейського виробника енергозберігаючих віконних і дверних конструкцій.
Переваги алюмінієвих вікон «Новікон»

Компанія «Новікон» пропонує найширший вибір сучасних віконних конструкцій. В даний час, клієнти можуть купити алюмінієві вікна за вигідною вартості. Віконний профіль з алюмінію володіє високими технічними характеристиками і відмінними експлуатаційними якостями:

Міцність, надійність, довговічність;
Вогнетривкість, абсолютна екологічна безпека;
Стійкість до атмосферних явищ і перепадів температур;
Велика кількість форм, конструкцій і систем відкривання;
Можливості для створення унікального дизайну, що вписується в будь-який інтер’єр.

Єдиним недоліком алюмінієвих вікон є порівняно висока вартість. Однак, багато в чому завдяки тому, що при правильному догляді вікна з алюмінієвого профілю можуть прослужити до 75 років без втрати властивостей та естетичної привабливості, покупка таких конструкцій може стати відмінною інвестицією в майбутнє.

«Новікон» – лідер на ринку віконних конструкцій в Одесі!

Працюючи на одеському ринку віконних конструкцій протягом 20 років, компанія «Новікон» зуміла зарекомендувати себе в якості одного з найбільш надійних виробників, що відрізняються винятковою якістю продукції, що поставляється. Компанія зацікавлена у співпраці як з приватними, так і з корпоративними клієнтами, пропонуючи їхній увазі:

 • Широкий асортимент вікон в різної цінової категорії;
  Німецька якість, обумовлене використанням профілю REHAU;
 • Грамотні професійні консультації з приводу вибору вікон;
 •  Оперативний монтаж віконних конструкцій бригадою фахівців компанії;
 • Гнучку цінову політику по відношенню до постійних клієнтів.