Головна Цікаво Хочете знати, де ваша ділянка, – подивіться в Інтернеті

Хочете знати, де ваша ділянка, – подивіться в Інтернеті

785

З нового року громадяни України можуть вільно користуватися публічною кадастровою картою, яка у і вільному он-лайн режимі доступна для усіх бажаючих через офіційний веб-сайт Держземагентства.

В електронних нашаруваннях публічної кадастрової карти міститься величезний обсяг інформації: цифрова карта України (ортофотоплан), кордон України, межі областей, межі районів, межі населених пунктів, індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастровий номер ділянки, форма власності, цільове призначення, площа, а також карта грунтів України. Надалі будуть додаватися й інші верстви. Таким чином, Україна піде шляхом світової практики, коли на базі земельного кадастру будується національна система геопросторових даних. Тобто, на кадастр накладатиметься інформація про надра, комунікації та мережі, будови, водні, лісові ресурси і т.д.

Через велику зацікавленість громадян земельними наділами офіційний сайт земельного відомства не витримує навантажень трафіку. Прес-служба Держземагентства України просить бажаючих ознайомитися з роботою публічної кадастрової карти й заходити безпосередньо за електронною адресою: (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta).