Головна Цікаво У БУСЬКУ СЬОГОДНІ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЗИТАЦІЇ ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ

У БУСЬКУ СЬОГОДНІ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЗИТАЦІЇ ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ

753

Святочної суботньої днини, 2 вересня, у парафії св. Станіслава, що у м. Буську, відбулася перегринація Матері Божої Фатімської.

Статуя Богородиці прибула до України з далекого португальського селища Фатіма, де рівно 100 років тому трьом малим пастушкам об’єднання явилася Діва Марія і передала пророчі послання. Від травня Фатімська Богоматір відвідала 21 область і перебуватиме тут до кінця жовтня, благословляючи своїм візитом усі парафії України.

У БУСЬКУ СЬОГОДНІ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЗИТАЦІЇ ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ

Разом з Дівою Марією мандрують найвіддаленішими куточками нашої країни і мощі святих Гіацинти і Францішка (діти, яким об’єднання явилася Пресвята Богородиця), а також мощі св. Івана Павла II. На завершення Святих Мес, які відбуваються щоденно під час візитації, вікарій парафії о. Ян Стахура та отець ордену паллотинів Володимир Осіца, відповідальний за паломництво фігури, – вділяють особливого благословення та моляться за мир та спокій для парафії, міста та цілої України. Усі бажаючі можуть занести до Небесної Заступниці свої молитви, подяки та прохання особисто, у тиші, клякнувши біля стіп Богородиці.

У БУСЬКУ СЬОГОДНІ ЗАВЕРШЕННЯ ВІЗИТАЦІЇ ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ

Послання Богородиці 100–річної давності актуальні і сьогодні…Вона просила дітей терпіти з любові за грішників, показавши усі жахіття пекла. Просила молитися на вервиці, бо це наймогутніша зброя, яка може відвернути війну. І просила молитися за Росію….

Сьогодні, у понеділок, у костелі св. Станіслава, з 10.00. рік. можна в тиші зустрітися у молитві з Марією. О 12.00 рік. відбудеться урочиста Служба Божа та завершення візитації Фатімської Матері Божої у Бузецькій парафії.