Головна Цікаво У Львівській обласній раді відбулося заслуховування кандидатів до експертної комісії

У Львівській обласній раді відбулося заслуховування кандидатів до експертної комісії

612

У четвер, 15 лютого, упродовж двох годин тривало засідання комісії з попереднього відбору експертів для оцінювання проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, створеної відповідно до розпорядження голови Львівської обласної ради.

Загалом комісія заслухала 34 кандидатів до складу експертної комісії та розглянула їх резюме. У підсумку – члени комісії надали свої рекомендації, що будуть опрацьовані та передані на розгляд Конкурсної ради для розгляду і затвердження персонального складу експертної комісії.

Варто зауважити, що основними критеріями, які враховувалися при співбесіді з кандидатами, були, перш за все, – відсутність конфлікту інтересів, професійні якості, досвід роботи в проектному менеджменті, державному управлінні, в оцінці проектів.

За словами заступника керуючого справами обласної ради – начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Івана Собка, засідання Конкурсної ради заплановано на наступний тиждень.

У Львівській обласній раді відбулося заслуховування кандидатів до експертної комісії

Додамо, що серед членів комісії з попереднього відбору експертів для оцінювання проектів місцевого розвитку: Віталій Загайний – голова Правління ГО «Центр громадських ініціатив»; Ірина Галайко – координатор Львівського обласного ресурсного центру громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (за згодою); Наталія Серкіз – радник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради; Оксана Дащаківська – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»; Дмитро Посипанко – телеведучий КП ЛОР «Перший Західний». Модерував засідання комісії – Іван Собко без права голосу.