Головна Цікаво Як краще вчити англійську – з репетитором або на курсах

Як краще вчити англійську – з репетитором або на курсах

311

Багатьом людям навчання іноземним мовам дається дуже нелегко, а тому рекомендують його вивчати за допомогою пари основних шляхів: за допомогою групових занять в лінгвістичних школах або ж один на один з персональним викладачем, тобто, репетитором. Всякий з названих вище видів навчання має власними недоліками і перевагами, але сьогодні більш популярними вважаються мовні (англійська) курси. Чому ж ситуація склалася саме так?

Подібно персональним викладачам, наявні в нашій столиці курси можуть бути абсолютно різними, володіючи кожен своєю відмінною рисою. Базовим перевагою занять в групі буде той факт, що з їх допомогою ви зможете відразу ж практикуватися в комунікації в колективі на даному міжнародному мовою. Найімовірніше, студент, який займається на курсах, на відміну від того, хто навчається у репетитора, буде здатний відчувати себе набагато впевненіше і говорити без будь-яких бар’єрів і страхів на цій мові.

Змагальність і конкуренція притаманні кожному колективу, і в разі навчання іноземної мови це не є якимось дефектом або проблемою. Все це здатне відбиватися дуже добре на прогресі рівня розвитку окремих учнів зокрема і всієї групи в цілому. Всякий студент, напевно, бажає в навчанні бути якщо не краще за всіх, то краще ніж будь-який певний людина, найімовірніше – його одногрупник, тому для досягнення цього результату він буде дуже сильно старатися. У групі деяким громадянам English дається набагато простіше в силу того, що вони часто просто не здатні при інших обставинах розкриватися і розкріпачуватися.

Однак у даного виду навчання є і особисті недоліки. Можна взяти, наприклад, нижчий щабель цих курсів – заняття для початківців. На початковому етапі рівень знань студентів ще не особливо визначений і не просто з’ясувати відразу, хто до навчання схильний більше, а хто – менше, проте навчаються такі люди все разом. У разі, якщо кількість учнів перевищить позначку в сім чоловік, то лектору дуже складно буде встежити за прогресом кожного окремого учасника групи. До того ж, якщо в колективі буде більше студентів з низьким рівнем розуміння іноземної мови, то вони можуть потягнути всю групу за собою вниз і тоді процес навчання може дуже сильно затягнутися. Учитель в цьому випадку не зможе враховувати просто індивідуальні особливості кожного учня, а тому це здатне приводити до нерівномірності оволодіння знаннями у всіх членів колективу. З іншого боку, де, якщо не на курсах, вам дадуть шаблони для спілкування з іноземцями, а також складання всіляких документів, наприклад, таких як презентація англійською.