Головна Цікаво Як садити саджанці волоського горіха

Як садити саджанці волоського горіха

438
Саженцы грецкого ореха Топоривский двухлетний

Волоський горіх, як дерево має високу родючість і швидко росте. Догляд за ним не доставляє великих проблем.

Все, що для цього необхідно – це правильний вибір місця для посадки і відповідні умови для проростання

Дерево не вибагливе до погодних умов, і може рости практично в будь-якій кліматичній зоні. Єдиний нюанс – це надання рослині багато тепла і світла.

Для тих, хто поставив собі за мету виростити горіховий сад, необхідно знати які сорти саджанців волоського горіха необхідно придбати. Сортів насправді багато кількість, але розглянемо ті сорти, які найкраще переносять холоду і посушливі дні. До таких сортів відносяться:

– козаку;

– Бричанскій;

– Фалештський;

– кишинівський.

Бричанскій сорт. Дерево даного сорту має середні розміри. Крона має форму піраміди. Плоди великих розмірів, маса яких становить 16 грам. Основною перевагою є висока стійкість до морозів. Терміни цвітіння – пізні. Ці два фактори роблять сорт найбільш підходящим до вирощування в екстремальних погодних умовах.

Козаку. На даний момент є найпопулярнішим сортом серед усіх горіховодів. Доросле дерево може досягати у висоту до 20 метрів. Для клімату України козакові починає цвісти в середині квітня і закінчується в кінці травня. Відрізняється високою врожайністю. Головною перевагою перед іншими сортами є стійкість перед небезпечною хворобою – бура плямистість.

Фалештський сорт. Дерево має середні розміри. Плоди круглої форми невеликих розмірів. Період цвітіння досить короткий – від кінця квітня до середини травня. Має імунітет до більшості шкідників.

Кишинівський сорт. Дерево середніх розмірів, що має округлу форму. Головними перевагами цього сорту – це морозостійкість і висока врожайність. Плоди середніх розмірів, вага яких становить до 10 грам.

Інтернет-магазин «САД24» має в своєму розпорядженні широким асортиментом сортів волоських горіхів. Всі саджанці мають високу якість. Перед кожною відправкою, кожен продукт перевіряється на наявність різних ушкоджень і захворювань. Транспортування саджанців здійснюється в спеціальних упаковках, що гарантує цілісність кожного продукту.

Останнім часом агрономічний бізнес набрав максимальних обертів. Тому попит на різну агрокультуру постійно зростає. Сайт sad24.com.ua веде активні продажі агрокультур в інтернеті. Кожен покупець завжди задоволений якістю саджанців і їх врожайністю.