Головна Цікаво Як вибрати будівельне риштування для фасадних робіт

Як вибрати будівельне риштування для фасадних робіт

1676
риштування для фасадних робіт
риштування для фасадних робіт

Якщо на підприємстві плануються силами штатної будівельної бригади роботи по ремонту фасаду, то крім оновлення наявного інструменту та закупівлі матеріалів треба подумати про оренду риштування. Сьогодні ми розповімо, як вибрати будівельні риштування для фасадних робіт з урахуванням намічених технологічних процесів. Це допоможе заощадити на залученні великої кількості сторонніх фахівців, так як досить буде найняти кілька чоловік для грамотного монтажу обладнання.

Класифікація будівельного риштування

Будівельне риштування може бути:

  • Рамними,
  • Хомутовим,
  • Клиновими,
  • Теплоізолюючими.

Крім цього при наявності твердого і рівного ґрунту біля ремонтованого фасаду можна використовувати вишки-тури, які є мобільними підмостями і не вимагає витрати часу на перенесення. Там ви можете більш детальніше дізнатися про те, як інсталювати будівельне риштування, скільки вартує оренда та доставка на будівельний майданчик.

Установка вікон з риштування. Якщо нещодавно у приміщенні проводилася установка вікон і крім стандартного ремонту фасаду необхідність в монтажі зовнішніх віконних укосів, то можна використовувати будь-який тип лісів і виконувати оформлення вікон паралельно з іншими видами робіт.

Рамне риштування дозволяє проводити ремонт практично на будь-якій висоті, варто лише не забувати, що робітникам навіть для зовнішніх малярних робіт необхідний допуск до висотних робіт. До переваг такого обладнання віднесемо простоту складання і демонтажу риштовання і жорсткість каркаса риштувань, так як вони складаються з вертикальних рам, фіксуючих з допомогою діагональних і горизонтальних перемичок.

Клинове риштування являється каркасною конструкцією, в якій окремі елементи з’єднуються клиновим кріпленням. Обладнання може витримувати вагу не тільки робочих, але і необхідного для роботи обладнання, наприклад, на горизонтальних риштованні можна зберігати запас матеріалу і проводити по них важкі шланги від штукатурної станції. Найбільшу популярність таке риштування отримало при проведенні малярних і реставраційних робіт.

Хомутове риштування вважаються найкращим типом устаткування для монтажних, оздоблювальних і будівельних робіт на фасаді. Воно дозволяють проводити роботи при складній конфігурації будівлі, так як можуть змінювати висоту ярусів і схему каркаса. Кріплення окремих елементів в цьому типу риштування здійснюється за рахунок поворотних і глухих хомутів.

Теплоізолююче риштування використовується при малярній обробці фасаду в зимовий час, воно створюює захисний контур, куди з допомогою калорифера подається тепле повітря. Вишки-тури складаються з швидкомонтованих секцій, легко збираються робітниками без спеціальної кваліфікації, використовуються на висоті до 11 метрів і переміщаються уздовж фасаду на колесах.