Головна Цікаво Як вибрати наручний годинник для мужчини

Як вибрати наручний годинник для мужчини

1022

В народі побутує думка, що дарунок годинника призводить до припинення стосунків або їх погіршення, так як годинник вимірює час до їх завершення. Деколи виникає ситуація, що любима дружина хоче зробити чоловікові подарунок, який він буде памятати. Тому ми вирішили надати декілька порад при виборі годинника для чоловіка.

Перше, на що вартує звернути увагу це сума коштів, яку ми хочемо призначити для купівлі годинника. Так як відштовхуючись від цього ми можемо купити відомий бренд, або якісний продукт менш відомого виробника. Годинники від виробника Invicta – недорогий, але якісний та довговічний подарунок. Вартує знати, що кращі ціни на годинники від даного виробника ви знайдете погугливши в інтернеті.

В чоловіків особливе ставлення до годинника. Вони не тільки відносяться до годинника як ще до однієї прикраси, але хочуть бачити в ньому функціональність та практичність. І це другий фактор, на який ми хочемо звернути увагу при покупці і виборі чоловічого годинника. Хоча жінці важко зрозуміти, для чого чоловікові годинник з можливістю пірнати у воду до 50 метрів, але така характеристика означає, що годинник можна використовувати в більш екстремальних умовах.

Коли і як дарувати подарунок – годинник для чоловіка?

Приводів може бути багато, але найважливіші це зазвичай ювілей весілля або день народження. Але при виборі такого подарунку варто купити подарунок собі, щоб він був парним і не виникало непорозумінь.

Тип механізму при покупці годинника

Є два типи механізмів – електронні або кварцові годинники та механічні.

Механічні годинник більш класичні та їх вважають надійнішими за електронні. Вони також мають ще одну перевагу – їх завжди можна відремонтувати. Механічні чоловічі годинники підійдуть до класичного костюму, а сучасні – навіть для підводного дайвінгу.

Електронні, або кварцові годинники відрізняються своєю практичністю та функціональністю. Вони не потребують такої уваги як механічні. Як правило, електронні годинники призначаються більше для спорту.

Наручні годинник розрізняють за стилями, а саме :

“костюмний”, або класичний годинник, в основному призначені для носіння разом з костюмом;

годинники в стилі “кежуал”;

для вихідного дня – спортивний варіант, або прості механічні годинники;

фешин, або стильні брендові годинники, які одівають на визначні події.

Дуже важливо врахувати стиль життя людини, які ви хочете подарити годинник. Наприклад, якщо чоловік володіє класичним годинником але займаєтсья спортом, варто звернути увагу на електронні годинники спортивного стилю.

При виборі годинника вартує звернути увагу на зручність, а особливо на браслет. Він повинен бути мяким, швидко застібатися.

Вдалого вам вибору!