Головна Цікаво Як знайти квартири подобово в Києві

Як знайти квартири подобово в Києві

1560
квартири подобово в Києві
квартири подобово в Києві

Компанія “Rentals Ukraine” підходить до вибору житла дуже ретельно для своїх постояльців. Навіть якщо мова йде про оренду на добу, якість і вартість житла повинні приємно дивувати, дозволяючи провести дозвілля без думок про недоліки або дорожнечі квартири. Наша компанія знає, що хоче клієнт, і ми пишаємося цим! Ми надаємо житло не тільки на довгий термін, але і здаємо квартири подобово в Києві та його околицях.

Наші переваги

Конкуренція – корисний інструмент для розвитку. І, на відміну від інших компаній, ми з радістю його використовуємо, адже це глобально покращує наш сервіс і дозволяє клієнтам відчувати себе комфортно з нами.

Особливості сервісу в Rent365.net:

  • Понад 120 квартир, кожну з яких можна ретельно розглянути, використовуючи онлайн
    технологію 3D тур – адже ви не хочете купувати кота в мішку.
  • Можливість віддаленого бронювання. Все, що потрібно – доступ в інтернет.
  • Цілодобове обслуговування. Ви можете зробити замовлення в будь-який час.
  • Вигідна ціна. Всі квартири надаються без комісійних, що скоротить ваші витрати.
  • Зручний пошук житла. Багато годинник витрачаються людьми в пошуку квартири, яка б знаходилася неподалік від їх місця розташування. Ми створили спеціальну систему пошуку – виберіть відповідну станцію метро або введіть адресу бажаного будинку – в лічені секунди прийде відповідь зі списком знайдених квартир.
  • Висока якість житла. Квартири оснащені не тільки “базовим набором” у вигляді повного комплекту меблів, чистого постільної білизни і багатьох інших речей, але і системою безпеки, а також безлімітним wi-fi.

Система знижок

Варто також відзначити, що якщо ви вирішите орендувати квартиру подобово в Києві за допомогою нашої компанії, то вас чекатиме приємна система знижок. Кожен з клієнтів має шанс заощадити до 40% від вартості замовлення. Все, що потрібно зробити дзвінок і дізнатися відсоток знижки для обраної квартири.

До всього іншого, клієнти, що зробили хоча б одне замовлення, можуть розраховувати на участь у Програмі лояльності – систему знижок для постійних клієнтів, яка відрізняється різноманітністю і численними бонусами.

Як з нами зв’язатися?

Якщо ви визначилися з вибором і хочете зробити замовлення, а також якщо у вас виникли питання, то зв’язатися з нами можна наступними способами:

По телефону наші кваліфіковані менеджери підтвердять замовлення і допоможуть вирішити питання, що виникли.
Номери для зв’язку: (099) 955 84 73, (063) 533 89 95, (067) 246 67 77
Skype: rentals7
E-mail: rent365net@gmail.com.

Тисячі людей високо оцінили нашу роботу, і значна частина з них перейшла з розряду “нові клієнти” в розряд “постійні”. Ми цінуємо нашу репутацію, але ще більше ми цінуємо комфорт і задоволення клієнтів. Тому не бійтеся – телефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі питання!

Партнерська програма від Rent365.net

Кожному з наших клієнтів ми пропонуємо обопільно вигідну співпрацю. З вас – позитивний відгук про нашу компанію, а з нас – гідне і чесне винагороду.

Для більш детальної інформації телефонуйте за номером +38 (044) 383-85-85