Головна Цікаво Які переваги мають ролети та як визначитися з дизайном

Які переваги мають ролети та як визначитися з дизайном

400

Ролети мають безліч переваг. Вони можуть блокувати шум і фільтрувати світло. Такі жалюзі забезпечують відмінне регулювання температури, зберігаючи ваш будинок теплим взимку і прохолодним протягом літа.

Існують «розумні» ролети, що виконані з регульованими поліуретановими стрічками. Вони допомагають регулювати потік повітря та зменшувати нагрівання до 95%. Завдяки своїм ізоляційним властивостям ролети – це відмінний економічний і екологічний вибір. Не потрібно платити за високі витрати на електроенергію для опалення або охолодження.

Особливості ролетів для вікон

  • Зменшення шуму та конфіденційність

Вирішіть проблему галасливих сусідів або вуличних звуків з подвійними блокувальними ролетами. Заборона шуму працює в обох напрямках, тому ви також можете приймати гостей пізно ввечері, не турбуючись про скарги на шум. Це дає вам додаткову користь від конфіденційності. Ви можете заборонити людям бачити, що є в вашому будинку, повністю блокуючи вікно або зменшуючи видимість, коригуючи тканинні ролети.

  • Контроль світла

Ролети мають велику гнучкість, коли справа доходить до природного освітлення. Регульовані ковзанки та можливість рухати або знімати затвор при натисканні кнопки дає вам більше контролю над освітленням, ніж будь-яка інша конструкція для вікна. Електричні рольставні забезпечують будинки у багатьох сонячних країнах необхідним захистом від ультрафіолетового захисту та контролем світла.

  • Захист від погоди

Окрім того, що ролети – це відмінне рішення для внутрішнього утеплювача, закриті рольставні забезпечують фантастичний захист погоди, придатний для вітряних днів. Зазвичай вони можуть протистояти вітрам до 100 метрів на годину, не грюкаючи. Навіть у випадку несподіваного буревію, зроблені з міцного матеріалу жалюзі можуть відхиляти сміття та захистити ваші вікна.

Тканинні ролети: визначаємося з дизайном

Квітковий малюнок на роликах «оживить» світлу кімнату, утворюючи фокусну точку вікна. Вибравши конструкцію з легкою тонкої тканини, ви забезпечите в приміщенні світло навіть тоді, коли ролети опускатимуться. Можна вдало поєднувати кольори та візерунки, щоб вони відповідали загальному стилю інтер’єра. Зависаючи над рамкою та піднявшись, вони залишають вікна відкритими, дозволяючи в кімнаті максимально збільшити світло.

Використовуйте чіткі лінії. Дуже функціональні ролети день ніч, їх часто встановлюють у житлових приміщеннях. Венеціанські моделі підійдуть для добре провітрюваних ванних кімнат, кухонь і їдалень.

Шведські жалюзі дуже привабливі. Вони мають відносно просту конструкцію, адже виробники використовують двосторонні панелі тканини та шнур. Функція однакового дизайну з обох сторін або контрастний друк на зворотному полотні зробить інтер’єр кімнати більш оригінальним.

Шведські жалюзі можуть бути прикріплені до внутрішньої рами вікна або дверей для того, щоб вони залишалися на місці при відчиненні. Ця функція особливо корисна для ванної кімнати або дверей.

Поєднуючи штори з ролетами, ви отримаєте більшу гнучкість, коли мова йде про фільтрацію світла. Виберіть координатні конструкції, звичайні або з візерунком, які пов’язані кольором або стилем із дизайном кімнати.

Римські штори – це спеціальне полотно, закладене широкими вільними складками. Гладке в повністю розкритому стані, воно збирається складками, коли штора піднімається. Велика кількість фактур і малюнків тканин робить цей тип сонцезахисних систем універсальним. Замість тканини можна використовувати натуральну соломку.

При правильному виборі матеріалу вікно, оформлене за допомогою ролетів чи римських штор, здатне змінити дизайн приміщення й надати йому бездоганно стильний вигляд.