Головна Цікаво Якісна оптика в Cалоні Glazgo

Якісна оптика в Cалоні Glazgo

407

Всі ті, хто хоч раз стикався з вибором оптики, розуміє, наскільки важливий хороший вибір і якість подається магазином товару. При цьому великим плюсом стає близьке розташування салону оптики. Приємним доповненням до всього цього стане приємний і професійний персонал, готовий завжди прийти на допомогу, дати пораду і провести необхідну діагностику.

Особливість магазину

Компанія надає на продаж лише сертифіковані окуляри і іншу оптику. Великий досвід роботи компанії дозволив їй створити велику базу якісних постачальників. Це дозволило створити величезний асортимент оптики як для діток, так і для їх батьків. Колекція регулярно поповнюється новинками відомих брендів. Будь-який покупець зможе знайти окуляри на свій смак, так як в салоні вони представлені в різних формах, колірних гамах і дизайнах. Такий вибір не залишити байдужим нікого.
пропозиції салону

Крім величезного асортименту товару, магазин готовий запропонувати кожному покупцеві:

  • Можливість придбання окулярів для будь-якої соціальної категорії;
  • Контактні лінзи, засоби для їх зберігання;
  • Можливість перевірки зору, очного тиску, очного дна;
  • Широка лінійка сонцезахисних окулярів для будь-якого віку;
  • Замовлення будь-якої оправи, лінз.

Також важливим фактом є те, що весь персонал салону є професійних фахівців, які пройшли обов’язкові для даної роботи тренінги. Вони швидко і правильно підберуть тип оправи та лінз саме для Вас. А також призначать всі необхідні обстеження в офтальмолога, кабінет якого розташований прямо в магазині. Погодьтеся, досить зручно пройти обстеження і придбати окуляри або лінзи в одному місці!

При таких високих характеристиках низькими залишаються лише ціни. Великий асортимент товару дозволяє вибрати модель не тільки під свій зір, але і під свій гаманець.

Розташування магазину

Вдале розташування магазину дозволяє йому завжди залишатися в центрі уваги всіх перехожих. Знаходиться салон на території ЖК Акварелі недалеко від виходу в прогулянкову зону. Якщо раніше пацієнтам, що страждають проблемами зору, перш ніж придбати собі потрібні окуляри, необхідно було їздити до Києва на прийом до лікаря, то зараз ця необхідність сама собою відпадає! Адже тепер можна пройти експрес обстеження у офтальмолога у Вашому місті! Тому, якщо хоч раз Ви задавалися питань «реально придбати оптику поруч зі мною і провести швидке обстеження з метою підбору вірних лінз», то зараз Ви знаєте точний і чіткий відповідь на нього!