Головна Цікаво Який редуктор тиску води купити краще

Який редуктор тиску води купити краще

1867
регулятор витрати води
регулятор витрати води

Серед усіх захисних елементів водопостачання особливе місце займає редуктор тиску. Поряд з іншими пристроями він істотно знижує ймовірність поломки всієї системи при аварійних ситуаціях.

Редуктор тиску води з манометром і без – що краще?

Основне завдання редуктора полягає в нормалізації гідравлічного тиску теплоносія, який зростає із збільшенням температури. Таке може виникнути у разі неправильної роботи водогрійного обладнання. Тому редуктор часто ставиться в системах, залежних від тиску рідини. При цьому можна зустріти моделі з манометром або більш прості. Також існує кілька різновидів, що відрізняються своєю конструкцією. Так, можна виділити три основних види:

  • Поршневий;
  • Мембранний;
  • Проточний.

Поршневий має в своїй конструкції поршень, що регулює отвір, через який проходить вода. Зміна положення поршня відбувається за рахунок обертання вентиля, з’єднується з пружиною, яка виступає в ролі амортизатора і деталі, що передає тиск на поршень. Даний пристрій є найпростішим серед аналогів, але не може працювати без спеціальних очисних елементів (сміття швидко забруднює редуктор, що призводить до його поломки).

Мембранний редуктор тиску води купити можна власникам систем, в яких швидкість потоку рідини не перевищує 3 кубометри на годину. Замість поршня у такий пристрій встановлюється спеціальна мембрана, яка тисне на пропускний клапан у відповідності з тими параметрами, які були збудовані.

Проточний редуктор являє собою монолітну конструкцію без рухомих деталей, у зв’язку з чим збільшується термін його служби. Швидкість води знижується за рахунок постійної зміни напряму води в своєрідних «лабіринтах». Але широким діапазоном регулювання потоку від цього виду редукторів можна не очікувати.

Як вибрати редуктор тиску води

При підборі даного пристрою в першу чергу слід звернути свою увагу на дані особливості:

  • Продуктивність системи. Скільки кубометрів в годину вона пропускає.
  • Вид підключення. В основному поширені різьбові роз’єми.
  • Вид регулювання. З широким діапазоном зміни пропускної здатності редуктора або з малим.
  • Температурний діапазон робочої рідини.

Також слід визначитися з тим, чи брати редуктор тиску води з манометром або без. Перший варіант, звичайно ж, краще, адже можна спостерігати за змінами в системі в режимі реального часу.

Найбільш поширеним матеріалом для редукторів є латунь. Даний сплав володіє великою кількістю переваг, які суттєво збільшують термін служби пристрою. Таким чином можна не побоюватися за те, що редуктор швидко вийде з ладу при правильній установці.

Сьогодні купити редуктор тиску води не становить великих проблем. Головне, правильно підібрати пристрій у відповідності з параметрами системи водопостачання або опалення. Такий редуктор вам запропонує інтернет-магазин Дозатор. В розділі сайту ви знайдете багато пропозицій регуляторів різних типів. Замовити обладнання ви маєте можливість безпосередньо на сайті. Доставка товару здійснюється по всій території України.