Головна Цікаво Запрошуємо до участі у семінарі

Запрошуємо до участі у семінарі

530

Запрошуємо до участі у семінарі

Створено: 08 червня 2018.

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва повідомляє Вас про можливість взяти участь у семінарі, що складатиметься з двох тематичних частин:

1. «Проектна заявка: як визначити результати» за тренерства керівника Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксани Дащаківської;
2. «Участь міст і громад у сфері ревіталізації молодіжної політики та Smart-урядування» за тренерства координатора проекту «Київський діалог» у м.Львів Станіслава Безушка.
Дата, час та місце проведення семінару: 15 червня 2018 року о 10.00год. у приміщенні облдержадміністрації (вул.Винниченка, 18, каб. №412).
Для більш точної оцінки кількості потенційних учасників семінару та підготовки списків реєстрації просимо Вас надати коротку відповідь у вигляді повідомлення на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Семінар 15.06.2018» із зазначенням прізвища, імені та посади особи (осіб), що візьме(візьмуть) участь у семінарі.