Головна Цікаво Засіб для поліпшення потенції – історія виникнення

Засіб для поліпшення потенції – історія виникнення

555

З існуючих на сьогоднішній день препаратів для поліпшення потенції віагра як і раніше залишається найбільш затребуваною. Воно й не дивно. Адже саме цей засіб є родоначальником медикаментів, спрямованих на боротьбу з еректильною дисфункцією.

Неймовірно, але факт: до появи віагри чоловікам, які мають проблеми з ерекцією, допомогти могло лише диво. Так і жили вони (так само як і їхні партнерки) – в очікуванні дива.

Незаплановане відкриття

А, між тим, віагра і правда з’явилася, як диво – в сенсі, абсолютно випадково і незаплановано. Адже дослідження, в результаті яких виникли чудодійні блакитні таблетки, спочатку були спрямовані на розробку засобу, яке мало покращувати приплив крові до серця і, тим самим, знижувати артеріальний тиск.

Однак в ході експериментів з’ясувалося, що нове синтетична речовина під назвою силденафіл підсилює приплив крові до іншого органу – причому, не до внутрішнього, а зовнішньому. Таким чином, чоловіки з порушеннями статевої функції дочекалися-таки дива, яке кардинально і в найкращу сторону змінило їхнє життя.

Віагра рідко має побічні ефекти, не викликає звикання, а також є надзвичайно ефективним засобом. Тому знамениті блакитні таблетки -хіт продажів серед препаратів схожого з ними спектру дії. Та й сама назва на багатьох уже діє, як плацебо.

Верхівка айсберга

І ось ви придбали віагру, за допомогою якої залатали дірки в своєму сексуальному житті, а заодно повернули собі впевненість у власних силах. Що далі? А далі необхідно розібратися, що ж все-таки привело до таких плачевних наслідків як еректильна дисфункція. Адже ясно, як день: статеве безсилля – лише верхівка айсберга.

Серед найбільш вірогідна причина виникнення проблем інтимного характеру фахівці називають нездоровий спосіб життя. Відсутність щоденного повноцінного нічного відпочинку, хронічні стреси, незбалансоване харчування, зловживання алкогольними напоями і дефіцит регулярних фізичних навантажень – все це самим негативним чином впливає на статеву функцію чоловіки.

Оновлюйте сексуальний «репертуар»

Також згубно впливає на лібідо рутина в статевого життя. Тому не забувайте час від часу оновлювати свій сексуальний «репертуар». Тобто, залишаючись з тієї ж партнеркою, ви запросто можете урізноманітнити свої інтимні стосунки.

Почати можна з найпростішого – скажімо, зі спальні переміститися в будь-яку іншу кімнату (а іноді непогано зняти номер в готелі). Позиції, до яких ви вже встигли звикнути, теж краще змінити на більш цікаві.

Крім того, в боротьбі з рутиною здорово допомагають рольові ігри та обговорення сексуальних фантазій партнерів з подальшим втіленням хоча б частини з них в життя.