Головна Економіка У Львові відбудеться семінар для платників податків

У Львові відбудеться семінар для платників податків

438

24 травня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ

Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році» за участю представників аудиторської спільноти Львівщини.

Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених. Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepW-d8Sch336jJgMile_9I3JjDHz8PNPG47jwuSsZVn7SbCA/viewform?usp=send_form.

Клієнтам Акредитованого центру сертифікації ключів при ДФС видано 361 тис. цифрових підписів

З початку 2018 року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів при ДФС скористалось більше 130 тис. клієнтів. Їм сформовано майже 361 тис. посилених сертифікатів, окрім цього АЦСК ІДД ДФС сформував більше 37 млн. послуг фіксування часу.

Найчастіше послугами центру, як і раніше, користуються фізичні особи – 95 тис. осіб, що становить майже 74 % від загальної кількості клієнтів.

На сьогодні, з початку створення АЦСК ІДД ДФС послугами електронного цифрового підпису скористались майже 2,6 млн. клієнтів, яким сформовано близько 6,5 млн. посилених сертифікатів.

Нагадуємо, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС – єдиний в Україні акредитований центр сертифікації ключів, який надає послуги електронного цифрового підпису усім без виключення суб’єктам господарювання, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності та фізичним особам на безоплатній основі.

З якої дати вважаються платниками єдиного податку новостворені юридичні особи, які обрали третю групу, яка не передбачає сплату ПДВ?

Відповідно до пп.298.1.2 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка не передбачає сплату податку на додану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

Чи повинна юридична особа – платник єдиного податку при виплаті дивідендів з 01 січня 2018 року нараховувати та сплачувати авансовий внесок із податку на прибуток?

Починаючи з 01.01.2018 для платників єдиного податку (третьої та четвертої групи) відмінено обов’язок з нарахування та сплати авансового внеску при виплаті дивідендів.

Тобто, платники єдиного податку (третьої та четвертої групи) не нараховують та не сплачують до бюджету авансові внески з податку на прибуток при виплаті з 01 січня дивідендів, в тому числі за результатами фінансово-господарської діяльності за періоди до 01.01.2018 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ