Головна Економіка Депутат Львівоблради живе на зарплату та дохід від відчуження рухомого майна

Депутат Львівоблради живе на зарплату та дохід від відчуження рухомого майна

1066

Депутат обласної ради Петро Жукровський немає ні будинків, ні земельних ділянків, але в минулому році придбав у Німеччині  легковий автомобіль.

За 2017 рік депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський задекларував 51 тис 571 грн заробітної плати отриманої за основним місцем роботи (ПП «Укразахідпостач»), дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) у загальному розмірі 218 тис. 275 грн та готівкові кошти у розмірі дві тисячі доларів.

Про це йдеться у декларації про доходи обласного депутата Петра Жукровського, опублікованій у Єдиному державному реєстру декларацій осіб.

У власності депутата немає ні будинків, ні земельних ділянків. У 2016 році Петро Жукровський користувався легковим автомобілем Mitsubishi Outlander 2008 року випуску, який придбав у березні 2016 року. А у 2017 році обласний депутат обзавівся ще одним легковим автомобілем – VOLKSWAGEN PASSAT 2011 року випуску (дата набуття прав 20 квітня 2017 року). Вартість автомобіля – 289 тис грн.

Окрім заробітної плати на підприємстві «Укрзахідпостач», депутат у декларації зазначив, що отримав дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) у загальному розмірі 218 тис. 275 грн та задекларував готівкові кошти у розмірі дві тисячі доларів.

Петро Жукровський є членом політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП» та керівник громадської організації «Обласний Автомайдан».

Нагадаємо, Петро Жукровський проживає у селищі Красне, на місцевих виборах 2015 року переміг у Буському районі (11,26% голосів, 33 округ) та пройшов у Львівську обласну раду.