Головна Економіка Команда Буського району здобула перше місце у козацьких забавах

Команда Буського району здобула перше місце у козацьких забавах

751

У неділю, 3 вересня, у с. Тростянець, Миколаївського району відбулося культурно-спортивне свято Львівщини “Козацькі забави”, присвячене Дню Незалежності України і Дню фізичної культури та спорту. Участь у змагах взяла команда Буського району, сформована на базі спортовців Андріївської сільської ради та зайняла перше місце з чотирнадцяти команд –куренів області.

Після підведення підсумків кращими у 2017 році стали наступні козацькі курені:

 

І МІСЦЕ – БУСЬКИЙ РАЙОН

ІІ МІСЦЕ – ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОН
ІІІ МІСЦЕ – СТАРОСАМБІРСЬКИЙ РАЙОН

Результати командних змагань:
1 місце – курінь Буського р-ну – 206 очок;

2 місце – курінь Городоцького р-ну – 188 очок;
3 місце – курінь Старосамбірського р-ну – 187 очок;
4 місце – курінь Самбірського р-ну – 186 очок;
5 місце – курінь Мостиського р-ну – 183 балі;
6 місце – курінь Турківського р-ну – 182 очки;
7 місце – курінь Стрийського р-ну – 177 очок;
8 місце – курінь Пустомитівського р-ну – 151,5 очок;
9 місце – курінь Тростянецької ВІДГ – 143 очки;
10 місце – курінь Перемишлянського р-ну – 141 очко;
11 місце – курінь Дрогобицького р-ну – 140 очок;
12 місце – курінь Сокальського р-ну – 134 очки;
13 місце – курінь Яворівського р-ну – 130,5 очок;
14 місце – курінь Радехівського р-ну – 128 очок.

За видами змагань місця розподілились наступним чином:

Піднімання ваги:

І місце – Олег Павлик (Турківський курінь)
ІІ місце – Володимир Демський (Перемишлянський курінь)
ІІІ місце – Руслан Зелик (Старосамбірський курінь)

Метання довбні:
І місце – Ярослав Когут (Стрийський курінь)
ІІ місце – Тарас Фем’як (Старосамбірський курінь)
ІІІ місце – Андрій Святий (Мостиський курінь)

Переміщення воза:
І місце – Назар Форошівський, Ігор Форошівський, Павло Кутник, Назар Яворницький, Святослав Денис (Буський курінь)
ІІ місце – Володимир Замихівський, Олег Височанський, Борис Ремський, Святослав Буняк, Юрій Ярка (Городоцький курінь)
ІІІ місце – Ярослав Павук, Олег Санницький, Святий Андрій, Ігор Щепеняк, Ігор Кокорудз (Мостиський курінь)

Перетягування канату:
І місце – Назар Форошівський, Ігор Форошівський, Роман Форошівський, Володимир Гулько, Назар Яворницький (Буський курінь)
ІІ місце – Андрій Павлів, Іван Маковський, Ярослав Когут, Юрій Гнатишин, Ігор Рицак (Стрийський курінь)
ІІІ місце – Віталій Бахурський, Михайло Цісінський, Олег Винарчик, Віталій Фрей, Микола Костик (Самбірський курінь).