Головна Життя Літні люди у Йосипівському хоспісі отримали паски до Великодня

Літні люди у Йосипівському хоспісі отримали паски до Великодня

357

Напередодні Великодніх свят, у Страсну п’ятницю, до наших 28 краян, які проживають у Йосипівському хоспісі, завітали з пасками представники влади.

Заступник голови Буської райдержадміністрації Тетяна Сай та начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька привітали людей похилого віку з прийдешнім святом Воскресіння Господнього та передали головному лікареві  Ярославу Сулипі 35 пасок, які зібрали для хоспісного відділення Олеської міської лікарні працівники галузі культури.

«Наша увага особливо потрібна цим людям. Сьогодні вони мають дах над головою, одяг та їжу. Найбільше їм бракує турботи, відчуття потрібності, родинного тепла. Сім’ї не замінить ніхто, то ж стараймося хоча б мінімально створити для них домашній затишок і переконати в тому, що ми не байдужі до їхньої долі», – сказала Тетяна Сай.

35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі