Головна Життя Зірка дніпровської Опери зняв скандальне відео в окупованому Криму

Зірка дніпровської Опери зняв скандальне відео в окупованому Криму

2832

Відомий дніпровський співак, артист нашого театру Опери та балету Самвел Адамян цього літа побував в Криму, звідки привіз відео про те, як там живеться і відпочивається. На міському пляжі Сімеїзу, судячи з відео співака, в розпал сезону повно вільних місць. При тому що сам пляж досить невеликий. Вулиці виглядають відверто пустельними. Продавщиця забігайлівки чесно зізнається, що відпочиваючих небагато.
Про це повідомляє газета “Дніпро Вечірнє”.

Ціна на фаст-фуд в місцевих кіосках зовсім не маленька. Так, сосиска в тісті коштує близько 30 гривень. А півлітрова баночка Коли – 25, пляшка «Жигулівського» – близько 50 гривень.

Однак відео Самвела і його коментарі в своїх цілях використовували російські ЗМІ, які на цьому тижні рясніли «переможними» заголовками:

«Український співак був у захваті від російського Криму: Ціни просто супер». Такими заголовками на цьому тижні рясніли російські ЗМІ.

Навіщо ж наш земляк відправився в Крим, і яку мету насправді переслідував своєю поїздкою – Самвел в самий найближчий час розповість нашій редакції.