Головна Культура В Буську відбувся районний конкурс читців та колективів з нагоди 205 річниці...

В Буську відбувся районний конкурс читців та колективів з нагоди 205 річниці Т.Г.Шевченка

1607

Такий захід вже став традиційним, адже проводиться відділом культури та туризму Буської РДА щорічно з метою популяризації поетичних творів Кобзаря, утвердження краси художнього слова, виявленню та підтримці мистецьких талантів, популяризації театрального мистецтва.

Розпочався захід спільним виконанням «Заповіту». Привітав усіх учасників огляду – конкурсу голова Буської районної ради Богдан Глова.

Аматорський театральний колектив «Свічадо» Буського районного Народного дому презентував постановку «Тополя» за твором Т.Шевченка, а дитячий театральний колектив «Перлина» Народного дому с.Кізлів –  уривок  композиції «В бур’янах» С. Васильченка.

В Буському РНД відбувся районний огляд–конкурс читців та колективів з нагоди 205 річниці Т.Г.Шевченка

Відрадно, що 76 читців, учасників художньої самодіяльності  закладів культури Бущини емоційно, натхненно читали із сцени геніальні  твори українського Пророка, поетичні рядки, присвячені Великому Кобзареві.

За підсумками оцінювання голови журі  Ціхоцької Л.І, начальника відділу культури та туризму Буської РДА, та членів журі Стахів Н.А., головного спеціаліста відділу культури та туризму Буської РДА, Піджарко О. Б.  – провідного спеціаліста відділу культури та туризму, Вовк  Л. Я.– завідувачки  методично – бібліографічного відділу  Буської ЦРБ ім.І.Котляревського, Калиновської І. Ю. – провідного методиста Буського РНД, Блінової Л. В. – провідного методиста Буського РНД,  Хом’якевич Н. Р. – методиста Буського РНД, Шквір О. В. – методиста Буського РНД, Цюпки М. М.  – методиста  Буського РНД,   розприділені призові місця в таких номінаціях:

В Буському РНД відбувся районний огляд–конкурс читців та колективів з нагоди 205 річниці Т.Г.Шевченка

                    «Молодша вікова категорія від 7 до 11 років»

 

                                                       I місце

Дума Юлія
– НД с. Задвір’я

Броговська Тетяна           – НД с. Волиця

Кара Ростислав
-НД с. Куткір

                                                        II місце

Зелик Олена
– НД с. Волиця

Дзендзелюк Магдалина  -НД с.Стовпин

Ільків Сергій
– НД с. Мармузовичі

                                                      III місце

Дворянин Каріна
– НД с.Старий Милятин

Фрашкевич Марія            – НД с.Гута

                      «Середня вікова категорія від 11 до 15років»

                                                       I місце

Гоголь Тетяна
-НД с.Стовпин

Козловська Василина      -НД с.Петричі

Козловська Христина       – НД с.Петричі

                                                      II місце

Карпій Володимир
-НД с.Гутисько – Тур’янське

Ярема Юліанна
-НД с. Задвір’я

Горбач Олег
– НД с.Топорів

                                                     III місце

Манчура Петро – НД с.Стовпин

Решетова Діана
-НД с. Острівчик Пильний

Березяк Ольга
-НД с.Купче

Артемович Софія
-НД с.Гумнисько

Артемович Олеся        -НДс.Гумнисько

                   «Старша вікова категорія від 15 до 25 років»

В Буському РНД відбувся районний огляд–конкурс читців та колективів з нагоди 205 річниці Т.Г.Шевченка

                                                     I місце

Дітчук Наталія
-НДс.Побужани

Братейко Наталія
-НДс.Мармузовичі

Станасюк Маріанна
-НД с.Циків

Веселовська Ольга
– НД с.Олесько

                                                     II місце

Костишин Лілія
-НД с.Чішки

Дема Анастасія
-НД с.Закомар’я

                                                    III місце

Войтович Юлія
-НД с.Чаниж

Смолінська Ольга
-НД с. Ракобовти

Заставна Оксана
– НД с.Купче

                                            «Старші від  25років»

                                                           I місце

Мочульська Ольга
– НД с.Купче

Дума Марія                                -НД с.Задвір’я

                                                          II місце

Кравець Тетяна
– НД с.Гумнисько

III місце

Білецька Марія
– НД с. Грабова

                                «Літературно – музична композиція»

                                                      I місце

Постановка  «В бур’янах» за твором С.Васильченка –  аматорський театральний колектив «Перлина» Народного дому с.Кізлів, керівник Дзюба Н.П.

                                                      II місце

Уривок з літературної композиції «Тарасове слово»  –    НД  с.Новий Милятин,кер. Дарія Мельник

                                                          III місце

Композиція «Вінок Кобзареві» – НД с.Чучмани, кер.Ірина Окопна.

                                                 «Авторський твір»

                                                          I місце

Гайвась Галина
-НД с.Соколівка