Головна Освіта В Буську відбулася нарада директорів шкіл району

В Буську відбулася нарада директорів шкіл району

766

18 квітня 2019 року відбулася нарада директорів ЗЗСО Буського району під керівництвом начальника відділу освіти Олійник Г.М.

Ільницька О.І., провідний спеціаліст, ознайомила учасників наради з правилами прийому дітей до перших класів у 2019 році, електронним документообігом та системою ІСУО. Акцентувала увагу на важливості висвітлювання інформації на сайтах ЗЗСО згідно з вимогами Закону України про освіту (ст.30).

Шимків М.С., головний спеціаліст, наголосив на важливість цілеспрямованої роботи дирекцій шкіл у підготовці випускників ЗОШ І-ІІІ ст. району до участі у ЗНО-2019.
Перед учасниками наради виступила методист РІМЦ Гарбіч Л.І., яка звернула увагу присутніх на основні засади застосовування у 1 класі LEGO – технологій. Досвідом роботи щодо використання конструктора на уроках у НУШ поділилась тренер LEGO, учитель початкових класів ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» Ковалик О.Я. Педагог відзначила, що час вимагає змін до підходів у навчанні та актуальності використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи.

Дубас О.М., методист РІМЦ, висвітлила питання виховання духовності учнів засобами музейної педагогіки та підготувала для усіх шкіл району методичний посібник « Мандрівка шкільними музеями Бущини» . Досвідом роботи шкільного музею поділився директор НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім. М. Шашкевича» Гуменний С.К. Він підкреслив, що музейна педагогіка – це ефективний засіб навчання і виховання школярів.

Нетреба Г.В., методист РІМЦ, доповіла про підсумки проведення атестації педагогічних працівників у 2019 р.

З результатами санітарно-епідеміологічного обстеження шкільних їдалень ознайомив головний спеціаліст Глуховецький Б.Л.

На завершення Галина Михайлівна Олійник побажала усім напередодні пасхальних свят міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку й благополуччя, творчого пошуку та нових професійних здобутків в ім’я рідної України.

Л.Гарбіч, методист РІМЦ

Ефективні засоби навчання і виховання учнів

Ефективні засоби навчання і виховання учнів