Головна Політика Молодь повинна бути активною у процесі державотворення і регіонального розвитку, – Ростислав...

Молодь повинна бути активною у процесі державотворення і регіонального розвитку, – Ростислав Замлинський під час зустрічі зі студентами

707

17 квітня перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зустрівся зі студентами та викладачами Львівського інституту економіки і туризму.

У межах зустрічі Ростислав Замлинський ознайомив присутніх із презентацією щодо регіонального розвитку області, зосередили увагу на процесі децентралізації.

«Молодь повинна бути активною у процесі державотворення і регіонального розвитку. Демократичні перетворення в Україні потребують участі молодих людей в процесах реформування і розвитку держави, – наголосив Ростислав Замлинський. – Дискутуючи про децентралізацію, ми говоримо про передачу повноважень, можливостей і обов’язків на місця. І, звичайно, ресурсу, які ці речі забезпечують».

Окрім того, у ході зустрічі перший заступник ознайомив студентів із досягненнями у галузях освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та інфраструктури, зокрема зупинився на питанні розвитку міжнародних сполучень.

У межах зустрічі-лекції студенти також ознайомились із роботою відділу супроводу інвестора облдержадміністрації та роботою Школи експортера, опісля Ростислав Замлинський відповів на запитання студентів та викладачів.