Головна Політика На Львівщині призначено керівника лісового господарства, який раніше завдав шкоди підприємству

На Львівщині призначено керівника лісового господарства, який раніше завдав шкоди підприємству

2101

Ще першого листопада 2016 року закінчився термін договору в директора «Буського лісгоспу». Згідно зі статутом підприємства, виконувати обов’язки керівника призначено було першого заступника директора. Ним є Микола Яворський, який вже раніше очолював структуру. А вже сьогодні із в.о. пан Яворський став знову повноцінним керівником ДП «Буське лісове господарство».

Нагадаємо, Микола Яворський обіймав посаду директора з жовтня 2014 року до листопада 2015 року. За рік під керівництвом пана Яворського «Буський лісгосп» зазнав збитків на 36 млн гривень. Це підтверджено розслідуванням Буського районного відділу поліції на сесії Буської районної ради, – інформує Львівська газета.

У 2015 році Яворський приховав пожежу в лісі, яка тривала тиждень та завдала збитків на 20 млн гривень. Результати розслідувань стали відомі в 2016 році, коли Яворський обіймав посаду головного лісничого, як покарання він отримав догану.

Директора підприємства призначили у Державній агенції лісових ресурсів України, а до моменту призначення обов’язки виконував Яворський, який і претендував на посаду директора.

А щодо відповіді прес-служби ДП «Буський лісгоп», на матеріал громадського активіста Володимира Типила «Хто безкарно вирубує ліс у Буському районі», то відповідаємо, що окрім висвітлення інформації про контроль за новорічними ялинками (заготівля і продаж) у районній газеті «Воля народу» та Буського радіо, є ще одне ЗМІ – незалежний Буський медіа портал, якого Ви і Ваше керівництво страшно боїться, що жодного разу у наше видання не надіслало відповідну інформацію!