Головна Політика Перші сто днів після зміни голови РДА в Буську – що змінилося?

Перші сто днів після зміни голови РДА в Буську – що змінилося?

22 квітня 2014 року розпорядженням Президента України Богдана Гринишина призначено головою Буської' районної державної адміністрації Львівської області. Подаємо тези його звіту за 100 днів роботи (повністю звіт оприлюднено на сайті РДА).

Перші кроки: змінено попереднє керівництво РДА повністю; забезпечено проведення чесних і прозорих виборів Президента України 25 травня 2014 року; відбулися кадрові зміни в керівництві МВС району, ротація керівника прокуратури, призначено нового головного лікаря ЦРЛ, погоджено на звільнення директора ДП «Буський лісгосп»; скорочено 7 посад працівників РДА; створено штаб соціального забезпечення осіб, які прибули із зони АТО, організована допомога переселенцям.

Проводяться мобілізаційні заходи та призов на строкову службу, збір допомоги для учасників АТО та жителів звільнених від терористів територій на сході нашої держави, забезпечено прозору звітність отриманих коштів, висвітлено кожен крок передачі допомоги нашим воякам; відновлено роботу звукового оповіщення в Буську (ремонт сирени і встановлення проводилось за позабюджетні кошти); до дитячого будинку сімейного типу у місті Буськ влаштовано двох дітей, позбавлених батьківського піклування 1998 та 2000 років народження; на прохання батьківвихователів Севруків в будинку сімейного типу розпочато ремонтні роботи з усунення пошкоджень каналізаційної мережі (за спонсорські матеріали).

На виконання урядової телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства щодо вжиття невідкладних заходів з організації забезпечення жителів, звільнених від терористів населених пунктів Донецька Проведено зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо можливості надання посильної допомоги східному регіону у вигляді продукції підприємств агропромислового комплексу Бущини; в рамках державної програми закупівель медичного автотранспорту Буський район отримав 3 карети швидкої медичної допомоги; призупинили процедуру закриття відділення Ощадного банку в с. Соколівка; розпочато ремонтнобудівельні роботи у школах с. Андріївка 1млн 500тис.грн,с.Задвір'я 1млн 335тис. грн та м. Буськ школа №11млн. 200тис.грн, в Народному домі с.Топорів на1 млн.480тис.грн за проектом "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури".

Очікується, що роботи по трьох об'єктах будуть закінчені не пізніше ніж 10 листопада, а народного дому  в жовтні.Додатково переможцем конкурсу став дошкільний навчальний заклад м.Буськ "Берізка"1 млн. 237тис.грн; створено районний конкурсний комітет з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування (новий маршрут Львів – Н.Ріпнів); надана допомога в оформленні права власності на існуючу земельну ділянку, на якій збудовано житловий будинок матері героїні "Небесної сотні" Ольги Бури  Надії Григорівні Матвіїв (с. Ріпнів); організовано роботу у м.Буськ з 10 по 20 червня безкоштовної "Медичної клініки на колесах "Дар Життя"; розпочато добудову краєзнавчого музею при районному Народному домі господарським методом за позабюджетні кошти; відремонтовано аварійну стелю (за спонсорські кошти) в Народному домі с. Яблунівка; завершуються роботи у шкільних вбиральнях: всі школи Буського району мають внутрішні туалети; розпочато ремонт доріг: БуськВузлове (освоєно 628тис. грн. на капітальний ремонт, додатково виділено 185 тис грн.), ПолоничіБогданівка (99тис.грн., додатково виділено 98 тис грн.), КутиЗаболотці 99тис.грн  додатково 98тис.грн. На дороги загального користування виділено 275тис грн: Красне Чемеринці 75тис.грн (через Андріївку), БуськРакобовти  85тис грн, Чаниж  80тис. грн, смт. Красне ремонт проводиться у міру поступлення матеріалів. Кошти виділені з державного бюджету. Роботи виконуватимуться струменевим методом; надано пропозиції по Кіотському протоколу на 4млн 982тис.грн (заміна у школах вікон і зовнішніх дверей); поліклінічне відділення смт.Олесько отримає 50 тис грн на ремонт

Забезпечено своєчасно та в повному обсязі виплату заробітної праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району, проведено оплату за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування. Фінансуються й інші незахищені статті видатків, в першу чергу  на придбання пального, послуг зв'язку та життєво необхідних видатків.

Для забезпечення своєчасних та в повному обсязі виплат відпускних та допомог на оздоровлення педпрацівникам району оформлено документи та взято 4 короткотермінові позики з єдиного казначейського рахунка на 5,5млн.грн, що дало змогу виплатити відпускні та оздоровчі медпрацівникам району в сумі 7, 2млн. грн. Станом на 1 серпня 2014 року вся заборгованість за короткотерміновими позичками погашена, а заробітна плата з нарахуваннями бюджетній сфері району за другу половину липня профінансована в сумі 2,6 млн.грн без одержання позики.

785 малозабезпеченим сім'ям призначено та виплачено державну соціальну допомогу на 6 млн. 707, 2 тис. грн; 3158 сім'ям призначено та виплачено державну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу сім'ям з дітьми" на загальну суму 9 млн. 798, 1 тис.грн, а саме: при народженні дитини  1566 сім'ям на 6 млн. 544, 3 тис. грн; по догляду за дитиною до трирічного віку 1155 сім'ям на 2 млн. 133, 9 тис. грн.; на дітей одиноким матерям  382 особам на 602, 2 тис. грн; на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням,  32 особам на 259,6тис. грн; дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, 44 особам на 88,5 тис.грн; у зв'язку з вагітністю та пологами  38 особам на 146,1 тис. грн; при всиновленні дитини виплачено 6 сім'ям на 28,3 тис.грн. Крім цього, виплачено допомогу 4 прийомним сім'ям на 13,3 тис. грн. За рахунок коштів місцевого бюджету виплачено компенсацій 34 особам, які надають соціальні послуги на 13,7 тис. грн, 595 дітямінвалідам та інвалідам з дитинства виплачено державну соціальну допомогу разом з надбавкою на догляд на 2 млн. 90, 9 тис. грн.

Усього профінансовано соціальних допомог на загальну суму 18 млн. 609, 5 тис. грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету надано пільг ветеранам ОУН  УПА, сім'ям, у яких проживає двоє і більше інвалідів, одиноким інвалідам І групи, інвалідам по зору І та ІІ груп на 23, 4 тис. грн; 3 особам надано статус дитина війни, 3  статус ветерана війни, 15  ветерана праці, 9 ветеранів війни оздоровлено в санаторно  курортних закладах, 33 інваліди забезпечено засобами реабілітації.

Усього оздоровлено за рахунок коштів державного та обласного бюджетів в оздоровчо  спортивних і оздоровчо  лікувальних таборах на березі Чорного та Азовського морів і у таборах Львівської області 128 дітей пільгових категорій, у тому числі 20 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 96 з багатодітних і малозабезпечених сімей, 8 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 4 талановитих і обдарованих дітей. 30 дітей з дитячого будинку змішаного типу "Добре серце" оздоровлено в оздоровчо спортивному таборі "Маяк" Львівського національного аграрного університету за рахунок коштів районного бюджету.

Дякую громадськості району за сприяння покращенню соціальноекономічного розвитку району.

Богдан ГРИНИШИН, голова Буської РДА