Головна Політика Список поіменного голосування депутатів буської районної ради

Список поіменного голосування депутатів буської районної ради

437

Список поіменного голосування депутатів буської районної ради за висловлення недовіри голові Буської РДА, керівнику Буської районної організації “Партії регіонів” п. САЮ В.Л. 24 січня 2014 року.

Мажоритар. /список

П. І. Б.

Приналежність до політсили

Участь в голосуванні

Красненська Глова Богдан Володимирович РУХ за
Боложинівська Кіндратів Ярослав Васильович РУХ за
Заводська Бондаренко Сергій Петрович РУХ в Києві
Кутівська Репа Олег Андрійович РУХ за
Куткірська Іваськів Ігор Васильович РУХ за
Топорівська Горбач Василь Якович РУХ не був присутній
Олеська Підвальний Євген Романович РУХ за
Список Левко Василь Григорович РУХ за
Список Амброзій Анатолій Степанович РУХ за
Список Гураш Людмила Степанівна РУХ за
Побужанська Гаєвська Марія Володимирівна ВО “Батьківщина” за
Полтв’янська Шевців Михайло Ярославович ВО “Батьківщина” в Києві
Сторонибабська Гаєвська Ірина Зіновіївна ВО “Батьківщина” за
Чанизька Мащак Олег Омелянович ВО “Батьківщина” утримався
Список Дудак Валентина Яківна ВО “Батьківщина” за
Список Владика Юрій Ярославович ВО “Батьківщина” утримався
Список Шпирка Євген Іванович ВО “Батьківщина” утримався
Список Болкун Євген Михайлович ВО “Батьківщина” в Києві
Список Гаєвський Михайло Петрович ВО “Батьківщина” за
Список Мала Ольга Антонівна ВО “Батьківщина” за
Список Олійник Іван Миколайович ВО “Батьківщина” за
Список Рак Степан Остапович ВО “Батьківщина” за
Андріївська Юхима Андрій Володимирович ВО “Свобода” за
Ожидівська Кондратюк Галина Ярославівна ВО “Свобода” не була присутня
Список Гринишин Богдан Дмитрович ВО “Свобода” за
Список Охима Володимир Васильович ВО “Свобода” за
Список Олійник Василь Петрович ВО “Свобода” не був присутній
Список Ємець Андрій Володимирович ВО “Свобода” в Києві
Список Сервило Наталія Ярославівна ВО “Свобода” за
Список Чучман Володимир Ігорович ВО “Свобода” за
Купченська Сорочинська Богдана Яківна “Наша Україна” не була присутня
Новосілківська Замроз Володимир Степанович “Наша Україна” за
Список Керкало Ольга Кирилівна “Наша Україна” за
Список Ільків Олег Іванович “Наша Україна” за
Список Мричко Роман Іванович “Наша Україна” за
Список Майба Ігор Євгенович “Наша Україна” за
Кізлівська Горошко Василь Ярославович Партія регіонів (вийшов з партії) не був присутній
Переволочнянська Сай Володимир Лукич Партія регіонів (вийшов з партії) не брав участі в голосуванні
Утішківська Пришляк Роман Романович Партія регіонів не був присутній
Список Михайлів Андрій Петрович Партія регіонів не був присутній
Список Сисун Володимир Васильович Партія регіонів не був присутній
Список Діжак Мар’яна Дмитрівна Партія регіонів (вийшла з партії) утрималася
Балучинська Клап Михайло Юрійович Народна Партія не був присутній
Соколянська Яворський Микола Васильович Народна Партія утримався
Соколівська Зробок Василь Дмитрович УРП “Собор” за
Тур’янська Сосновський ЙосифТомкович УРП “Собор” за
Список Кожушко Михайло Миколайович “Сильна Україна” не був присутній
Список Ціхоцька Людмила Іванівна “Сильна Україна” утрималася
Буська Глуховецький Богдан Любомирович партія “ХДС” проти
Список Миляновський Степан Романович партія “ХДС” проти
Задвір’янська Яцейко Тарас Дмитрович КУН за
Милятинська Гриневич Володимир Олександрович АПУ утримався
Гумниська Чіпак Роман Миронович позапартійний утримався
Яблунівська Вовк Богдан Миронович позапартійний утримався