Головна Політика Делегація з Львівщини бере участь у форму у Сєверодонецьку

Делегація з Львівщини бере участь у форму у Сєверодонецьку

513

Делегація зі Львівщини у Сєверодонецьку на Луганщині сьогодні, 4 квітня, бере участь у форумі партнерства щодо запровадження конкурсів з освітніх, культурних, журналістських обмінів між Львівською та Луганською областями у рамках проекту «Змінимо країну разом!».

Цей захід має на меті поширити інформацію про програму обмінів фахівцями між Львівською та Луганською областями. Делегацію зі Львівщини очолює Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, а Луганщини – голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Як зазначив Олександр Ганущин, якби тісна регіональна співпраця існувала ще з перших років незалежності, в Україні не було б війни. “Втілення громадянських ініціатив, спрямованих на співпрацю та поєднання країни, дасть змогу перемогти у російсько-українській війні”, – сказав він.

У Сєверодонецьку проходить форум «Змінимо країну разом!»

У форумі беруть участь директори шкіл, представники сфери культури, активісти, які зібрались з двох областей, щоб якнайбільше людей дізналися про цей конкурс, обрали для себе партнера, бо тільки дві школи, чи два театри зможуть реалізовувати спільний проект і отримати фінансування з обласних бюджетів.

Презентувала проект для учасників форуму Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

У Сєверодонецьку проходить форум «Змінимо країну разом!»

Нагадаємо, що 23 березня в Львівській обласній раді презентували конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини.