Головна Политика Депутат Буської районної ради на сесії агітував за одного з кандидатів у...

Депутат Буської районної ради на сесії агітував за одного з кандидатів у Президенти

1485

 Скандальний районний депутат від Української республіканської партії Василь Кашуба сьогодні під час сесії Буської районної ради з трибуни агітував за чинного президента України Петра Порошенка.

“Хочу, щоб Порошенко переміг!”, — висловився з трибуни депутат Василь Кашуба, коментуючи стан багатостраждальної дороги Лопатин-Буськ.

У свою чергу, голова Буської РДА Петро Мороз був здивований словам депутата, який неодноразово критикував його діяльність, однак подякував депутату за підтримку чинного президента.

Варто відзначити, що у словах Василя Кашуби можна вбачати передвиборчу агітацію, адже згідно Закону України «Про вибори Президента України», передвиборча агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Частина двадцята статті 64-ої забороняє використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної республіки Крим та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації.