Головна Политика Генпрокуратура відреагувала на звернення Львівської облради щодо Тараса Познякова

Генпрокуратура відреагувала на звернення Львівської облради щодо Тараса Познякова

694

До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України на звернення, проголосована депутатами на сесії 10 жовтня, щодо вжиття заходів для активізації проведення слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місця знаходження Познякова Т. А. і розшуку, затримання і арешту підозрюваного Кінгісеппа Л. М.

Тому в документі за підписом першого заступника Генерального прокурора Дмитра Сторожука говориться: «Прислане Вами звернення в інтересах Познякова Е. В. щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні з інших питань розглянуто.

Повідомляю, що за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження за підозрою Кінгісеппа Л. М. за п. п. 6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263 КК України встановлено, що досудове розслідування слідчим управління ГУНП в Київській області здійснюється неефективно з порушенням вимог ст. ст. 2, 28, 40 КПК України. Більш ніж за півтора роки слідства не встановлено місцезнаходження підозрюваного і трупа потерпілого.

Враховуючи те, що розслідування вимагає професійного рівня досвідчених слідчих, з метою забезпечення найбільш ефективного слідства Генеральною прокуратурою України 09.10.2017 року здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у зазначеному кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України».

Нагадаємо, Львівської обласної ради звернувся батько зниклого Тараса Познякова, який 04.04.2016 року поїхав на власній машині в Київ, взявши з собою двох попутників, яких знайшов через популярний інтернет-сервіс BlaBlaCar.