Головна Спорт Легкоатлети Бущини успішно виступили в складі збірної команди України у змішаній...

Легкоатлети Бущини успішно виступили в складі збірної команди України у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з кросу 2018

652

Чемпіонат Європи з кросу 2019 року був проведений 9 грудня в голландському місті Тілбург, на трасі, прокладеній на заміській території, прилеглій до сафарі-парку «Бексе Берген».

Збірній України цього разу не вдалося посісти високі місця та завоювати один з 13 комплектів нагород, проте виступ змішаної естафетної команди на завершення чемпіонату подарував приємні емоції багатьом українським уболівальникам. Команда у складі Олега Каяфи, Ірини Бубняк та двох представників Буського району Орисі Дем’янюк і Володимира Кица фінішувала п’ятою, дев’ятьма секундами поступившись бронзовим призерам змагань — збірній Білорусі. 5800 метрів українці подолали за 16.30.

Про враження наших спортсменів від забігу читайте на сайті Федерації легкої атлетики України.