Головна Спорт Набдужанці у складі обласного прикордонного загону здобули перемогу на чемпіонаті поліатлону

Двоє представників Буського району – Сергій Бондаренко та Костянтин Коляда у складі львівської делегації прикордонного загону здобули перемогу в Чемпіонаті Державної прикордонної служби України з поліатлону.

НАШІ НАДБУЖАНЦІ У СКЛАДІ ОБЛАСНОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ У ЧЕМПІОНАТІ З ПОЛІАТЛОНУ

З 6 по 9 листопада цього року в Одесі проходив чемпіонат Державної прикордонної служби України з поліатлону, в якому взяли участь 25 команд, 102 учасника з усіх прикордонних загонів та частин центрального підпорядкування Держприкордонслужби.

Протягом трьох діб прикордонники визначали хто самий сильний, швидкий та влучний.  Учасники показували своє уміння та технічні навички  у змаганнях по плаванню, стрільбі, силової гімнастики, спринту на 100 та 60 метрів, бігу на витривалість та метанні гранати.

За результатами змагань перше місце посів Львівський прикордонний загін у складі 4-х осіб, серед них – двоє надбужанців: Сергій Бондаренко та Костянтин Коляда. Переможці отримали Кубок Чемпіонату Державної прикордонної служби України з поліатлону та дипломи.