Головна Спорт Надбужанські легкоатлети показали відмінні результати на чемпіонаті України в складі збірної команди...

Надбужанські легкоатлети показали відмінні результати на чемпіонаті України в складі збірної команди Львівщини

27-28 січня 2018 року у м. Суми відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні.

В загальнокомандному заліку легкоатлети Львівської області посіли 11 місце з сумою 223 очки. На першій сходинці виявилася команда Дніпровської області (571 очко); другими фінішували представники Харківської області із сумою 439 очок, а замкнули трійку призерів спортсмени Київської області, які набрали 415 очок.

В заліку командного чемпіонаті з легкоатлетичного багатоборства збірна Львівщини завершила змагання на 4 місці з сумою 115 очок, лише 10-ма очками поступившись команді Вінницької області.

При цьому нагороди національного гатунку вибороли такі легкоатлети області: Орися Дем’янюк-Мочульська здобула перемогу в бігові на дистанції 1 500 метрів з результатом 4:27.49. Стриянин Василь Іваницький був найкращим у семиборстві з сумою 5 607 очок; у бігу на дистанції 2 000 метрів з перешкодами Роман Ростикус піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу (5:44.86), а Костянтин Коляда завершив цю ж дистанцію другим (5:45.32). Роман Ростикус окрім того також посів третє місце в бігу на 3 кілометри (8:25.98); Вікторія Дуткевич на біговій дистанції 2 000 метрів з перешкодами виборола «бронзову» нагороду з результатом 6:52.21, у стрибках у висоту серед чоловіків Вадим Кравчук став переможцем із результатом 2.15 м, а Сергій Слісенко піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани (2.05 м.).

Вітаємо наших легкоатлетів і їх тренерів!