Зміст молочної ферми в наш час, без доїльного апарату – це справа невигідна, витратна за часом, і дуже трудомістка. Звичайно, якщо у вас всього кілька корів, молоко яких ви використовуєте виключно для власного споживання, то ви можете обійтися ручним доїнням, але якщо ви хочете здавати молоко на реалізацію, то без доілкі вам не обійтися.
Доїльні апарати
Крім того, що побутовий домашній апарат істотно заощаджує час і сили, з його допомогою можна отримувати чисте і жирне молоко, яке, відповідно і коштує набагато дороже.Ведь молоко надходить в закритий бідон з молочним шлангах, які не контактуючи з навколишнім середовищем. Як бачите, купити доїльний апарат правильна ідея. Але ось як вибрати агрегат, і не прогадати?
У цій статті ми постараємося дати кілька порад щодо вибору мехдойкі, щоб ви могли зробити вигідну покупку це без особливих зусиль.
Види агрегатів для доїння корів
Апаратуру для автоматичного доїння ділять такі основні типи:
- стаціонарні для використання в стійлах;
- стаціонарні установки для доїння в спеціальних обладнаних приміщеннях;
- мехдойкі універсальні пересувні.
Але ми говоримо про вибір третього типу установок, а вони в свою чергу можуть мати масляний або сухий тип насоса. Як перший, так і другий варіант доілкі має свої плюси і мінуси і недоліки.
Переносна доїльна установка
Сухі доілкі невибагливі в догляді, вони не замерзають взимку, але зате вони досить шумно працюють, що може лякати корів. А ось установки з масляним насосами працюють тихо, але за ними потрібно ретельно стежити, і своєчасно міняти масло, до того ж вони не люблять низькі температури. Зберігати їх потрібно в теплому приміщенні. Також доїльні апарати можуть мати одну або дві лінії для доїння. Який з них вибрати, залежить залежить від того, яка кількість тварин вам необхідно доїти одночасно.
На які аспекти ще звертати увагу при покупці апарату для доїння?
Перш ніж купити доїльний апарат, переконайтеся в тому, що ви не переплатите зайві гроші за ті, чи інші характеристики пристрою. А також, з іншогобоку переконайтеся, чи достатньо аппаратеффектівен для вашого подворья.Ітак, набуваючи агрегат для доїння, зверніть увагу на:
- кількість корів, які можна подоїти за допомогою пристрою за одну годину;
- час безперервної роботи;
- рівень вакуумметричного тиску.
Зараз на ринку представлені апарати, які в середньому можуть видоювати до 8 тварин за годину. Якщо вам цього мало, шукаєте доілкі на дві лінії, які мають іншу комплектацію, велику потужність. Але ціна такого доїльного апарату буде вище, ніж у стандартного.
Стаціонарні доїльні апарати
Вибираючи доілкудля своїх корівок, не забувайте враховувати їх характер. Якщо вони полохливі, толучше купити мехдойку з масляним насосом. Хоча, і до сухого апарату привчити тварину можна досить швидко.
Якщо у вас немає обладнаного приміщення для доїння, то краще купити пересувний доїльний апарат, тому як стаціонарні агрегати мають вагу від 30 кг, а значить, вам буде досить проблематично його переносити з місця на місце.
Від чого залежать ціни на мехдойкі для корів?
Вартість мехдойкізавісіт від багатьох аспектів, таких як:
- Матеріали, які були використані для виготовлення;
- Комплектація;
- потужність;
- Тип насоса;
- Заявлений термін служби;
- Країна виробник.
Але в основному, чим дорожче установка, тим продуктивніше вона буде. І, безсумнівно, зарубіжні моделі доілок коштуватимуть дорожче, навіть якщов характеристики у них такі ж, як у українських аналогів.
Доїльні апарати (на 2 корови)
Харківський виробник доїльних апаратів компанія Damilk випускає широкий асортимент якісних доілок за доступними цінами. На сайті їх інтернет-магазину Damilkви зможете купити не тільки недорого доїльний апарат, а й всі необхідні комплектуючі до такого роду обладнання.
Тут вам запропонують гарантійне обслуговування установок і якісний сервіс.