Цього тижня до Львова приїздить чеська делегація з Mikroelektronika spol s r.o. Впродовж кількох днів будуть обговорювати всі робочі питання щодо встановлення валідаторів у транспорті
Як повідомив Роман Лев, заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем, керівник проекту впровадження автоматизованої системи проїзду в ГТ, дизайн валідаторів вже визначено, залишається дослідити де і як у транспорті буде проводитися кріплення.
«Цього тижня до нас приїздить делегація з Чехії. Через карантин їм було досить складно приїхати швидше. Обговорюватимемо з ними ряд технічних питань. Найперше нам необхідно визначити, де саме будуть стояти валідатори у транспорті, щоб це було зручно з технічної сторони і зручно для мешканців — пасажирів.
Тобто валідатори вже готують до встановлення, і тому будуть вимірювати параметри в транспорті, щоб визначити, де найкраще встановлювати давачі. Розмір, колір, вигляд корпусів вже визначений, лише необхідно визначити, де і як будемо проводити кріплення”, — пояснив Роман Лев, заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем, керівник проекту впровадження автоматизованої системи проїзду в ГТ.
За його словами, також зараз готують документи про визначення ЛКП «Львівавтодор» оператором транспортних перевезень. Це дуже важливий моменти, оскільки змінюється вся логіка роботи транспортних перевезень пасажирів.
«Щодо прискорення видачі карток для пільгових категорій, то буде три можливості подати документи для отримання пільгових карток. Перше — це подача документів через ЦНАП. Тому вже цієї осені мешканці можуть завітати в ЦНАП і подати документи для отримання пільгової транспортної картки.
Друге — подати документи через кабінет мешканця, який у Львові розпочне працювати з 2 жовтня, а вже, приблизно, з 10 жовтня львів’яни можуть подавати документи. Третє – через сервісний центр на вул. Горбачевського, 10, який відкриється цієї осені. Також розпрацьовуємо зараз ще й четвертий спосіб — це мобільна аплікація і безпосередньо сайт”, — додав Роман Лев.
Нагадаємо, переможцем тендеру на впровадження електронного квитка у Львові є чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC. Загальна максимальна вартість проєкту — 11,2 млн євро (10 млн євро — кредит ЄБРР, 1,2 млн євро — місцевий внесок). Консультант — австрійська компанія iC Conculenten.