Головна Цікаво Як боротися з низьким тиском?

Як боротися з низьким тиском?

лікування гіпертонії

Багато хто вважає, що підвищений артеріальний тиск, веде за собою куди гірше наслідки, ніж знижений. І в якійсь мірі це правда, але. Гіпотоніки – люди, які страждають від зниженого артеріального тиску, їм доводиться відчувати не менш тяжкі наслідки від своєї хвороби. Гіпотонікам властива: часті непритомності, підвищена тривожність, напади нудоти (особливо в громадських транспортах) і слабкість. Як можна уникнути подібних наслідків? Чи є вихід? У нашій статті ми розглянемо загальні кілька ситуацій, які спричиняють розвиток гіпотензії та методи боротьби з ними.

Відсутність необхідних фізичних навантажень

Займатися спортом необхідно кожному. Адже крім ризику обзавестися зайвою вагою в зв’язку з відсутністю спортивних навантажень ми можемо отримати знижений артеріальний тиск. Це пов’язано зі зниженням м’язової діяльності і, як наслідок, погіршення роботи серця, порушення білкового і мінерального обміну, втрата тонусу м’язів. Якщо припускати, що це у разі не відобразитися на стані нашої нервової системи, то можна продовжувати вести сидячий спосіб життя і отримати знижений артеріальний тиск.

Що робити в даній ситуації?

Для початку впровадити в своє життя активні фізичні навантаження. Це може бути і плавання, і біг, і пілатес. Вибирайте те, що вам до душі. Заняття кілька разів на тиждень додадуть вашим м’язам тонус, поліпшиться самопочуття. Також не завадить стежити за своїм сном. Добова норма для людини – 8 годин сну. А для людей, які страждають від зниженого артеріального тиску, здоровий сон – це необхідність.

Хвороби

Розвитку гіпотонії можуть сприяти серцево-судинні захворювання, захворювання щитовидної залози, гепатит, цироз печінки, виразка, анемія. Причиною гіпотонії також можуть стати: теплові удари, відправлення і травми.

Що робити?

Можна полегшити ситуацію, народними засобами. Наприклад настоянкою женьшеню або лимонника. Але тут слід бути акуратним, щоб не заподіяти ще більшої шкоди. З точки зору медицини, а саме прийом різних препаратів, тут все строго по вказівкам лікаря. Лише досвідчений фахівець, знає які ліки краще підійде для гіпотоніка. Найчастіше, прописують антидепресанти, ноотропні препарати і антиоксиданти.

Неправильний прийом таблеток

Наслідок – розвивток гіпотонії через неправильний прийом ліків. Мова про ліки, що знижують артеріальний тиск. Але, через неправильних доз (наприклад), вони можуть нашкодити ще більше.

Вихід є

Не займатися зайвою самодіяльністю. Приймати ліки строго по прописаної лікарем інструкції. Також важливо, дотримуватися дієти. Дієта гіпертоніка повинна включати: картоплю, капусту (свіжа і квашена), чорнослив, абрикоси, огірки. Ці продукти, здатні підвищити кальцій і калій, вітаміни, яких не вистачає гіпотоніки. Важливо дотримуватися режиму харчування: чим частіше тим краще, але неодмінно невеликими порціями. Кава і чай також добре підвищують артеріальний тиск.