У понеділок, 13 жовтня, відбудеться зустріч полеглого Героя – дрогобичанина Сергія Приходька.
Лави небесного батальйону поповнив захисник України, дрогобичанин Сергій Приходько. Під час повномасштабного вторгнення, воїн стояв на захисті України від ворога, з літа 2024 року вважався зниклим безвісти. Сергій Приходько народився 11 березня 1983 року, проживав у Дрогобичі на вулиці Холмській. Навчався у ліцеї №2. Після школи залишився проживати та працювати у рідному місті.
Весною 2024 року Сергій був мобілізований та став на захист України. Був стрільцем-снайпером 1 механізованого батальйону вч А4699. Воїн загинув під час виконання бойового завдання з захисту України від ворога, 20 липня 2024 року неподалік населеного пункту Прогрес, Покровського району на Донеччині. Відтоді тривалий час вважався зниклим безвісти.
*Лише зараз*, після тривалих ДНК-процедур особу полеглого захисника вдалось підтвердити, щоб повернути тіло додому для прощання та поховання. З рідних у полеглого воїна залишились мама, дружина, син, троє сестер та брат.
Траурний кортеж прибуде до Дрогобича у понеділок, *13 жовтня*. Зустріч на перехресті Героїв відбудеться о *13:00*. О *13:30* на площі Ринок проведуть загальноміське прощання. О *14:00* – чин похорону у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Поховають полеглого захисника на Алеї Слави.