Головна АТО Бущани у військовому шпиталі привітали бійців

Бущани у військовому шпиталі привітали бійців

У Львівському військово-медичному клінічному центрі Західного регіону – передсвятковий настрій. Обіймами та різдвяними подарунками вітала сьогодні поранених військовослужбовців на Сході, які проходять там реабілітацію, чисельна делегація бущан.

Напередодні різдвяних свят спільними зусиллями працівників сфери культури Бущини та, особливо, небайдужої громади сіл Богданівка, Полоничі, Задвір’я, Кудирявці, Новосілки та Побужани, були приготовлені солодощі, домашні пампухи та тістечка, – усе, щоби захисники мали святковий настрій навіть у лікарні.

Варто зазначити, що вкотре постійна волонтерка Марія Гаєвська із села Побужани передала 5 ящиків запашних пампухів та смачні булочки, а голова Побужанської сільської ради Любов Дацків – 2 ящики пряників.

До слова, таку ініціативу мешканці Буського району виявляють вже не вперше.

Бійців у військовому шпиталі із різдвяними святами привітали бущаниНагадаємо, військовий шпиталь — так усі звично називають заклад, має одне з найкращих в Україні медичне устаткування і фахівців, котрі знають про боєві рани не лише в тилу, але й на передовій.