Головна АТО На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряків

На Львівщині провели мирну акцію на підтримку захоплених українських моряків

5 березня відбулась мирна акція на підтримку захоплених українських моряків. Учасники заходу серед яких ветерани військово-морських сил України, учасники бойових дій, представники козацьких чайок підняли військово-морський прапор України та зачитали звернення до світової спільноти з проханням посилити тиск на агресора – Російську Федерацію.

«Сьогодні ми констатуємо той факт , що 100 днів українські моряки знаходяться в полоні. І це не тільки українські моряки, вже багато українських громадян знаходяться у російських в’язницях. Ми хочемо нагадати і українській спільноті і всьому світовому товаристві про те, що потрібно щось робити, діяти, щоб звільнити українських моряків і політв’язнів і повернути їх на батьківщину і загалом припинити війну», – розповів організатор акції, український військовик, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України Тимур Баротов.

Також учасники акції тривали паперові кораблики із іменами полонених українських моряків і піднімали їх угору під час зачитування звернення. Як зазначають організатори акція дала старт флешмобу у мережі інтернет на підтримку військовополонених українських моряків.

«Ми вирішили спробувати запустити флешмоб через інтернет завдяки якому розповсюдити цю тему якомога ширше і повернути і моряків, звільнити наші території, припинити військову гібридну агресію, яку веде проти України Росія», – додав Тимур Баротов.

Відтак усіх небайдужих громадян України та громадян інших держав закликають записати відео звернення та поширити його через соціальні мережі з вимогою до Російської Федерації припинити гібридну війну проти України, звільнити усіх полонених українців, які незаконно утримуються у в’язницях, повернути захоплені кораблі і звільнити окуповані території України.

На завершення усі учасники спільно виконали державний гімн України.