Головна АТО Офіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони області

Офіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони області

Троє офіцерів з населених пунктів Бущини з 15 липня беруть участь у навчальних зборах з управління підрозділами бригади територіальної оборони Львівського обласного військового комісаріату.

До навчальних зборів залучено офіцерський склад військовозобов’язаних, які протягом тижня вдосконалять свої навики в управлінні та плануванні ведення дій підрозділами ТРО.

Вже у перші дні навчань військовослужбовці вправлялися у стрільбі зі стрілецької зброї, тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки, тактики ведення бою та порядку дій особового складу на блок-постах.
Зазначимо, що резервісти – це люди, якi проходять службу у військовому резерві збройних сил та ведуть цивільний спосіб життя. Такі навчання вони проходять щорічно, аби підтримувати форму та навички.

Офіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони областіОфіцери Буського району беруть участь у навчаннях територіальної оборони області