Головна АТО Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО у 2017...

Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО у 2017 році

Управління соціального захисту населення Буської райдержадміністрації повідомляє, що у 2017 році для учасників бойових дій АТО, які проживають в негазифікованих жилих приміщеннях і не користуються субсидією надаються пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу готівкою за рахунок субвенції з державного бюджету.
Розмір пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою відповідно до затверджених норм для учасників бойових дій АТО складає 1783,65 грн. (75%).

Надання пільг на придбання твердого палива готівкою для учасників бойових дій АТО здійснюється на підставі списків, які подають сільські, селищні ради для учасників бойових дій АТО, що проживають в негазифікованих населених пунктах або в негазифікованих будинках (будинки, до яких не підведено газопостачання).
Для включення у списки на придбання твердого палива готівкою учасники бойових дій АТО повинні звернутися у сільську, селищну раду з відповідною заявою та поданням посвідчення учасника бойових дій.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2016 року надаються або пільги або субсидія.
Виплата коштів готівкою буде здійснюватись через поштові відділення зв’язку за місцем проживання заявника.
За додатковою інформацією звертатись в управління соціального захисту населення за адресою : м. Буськ, вул. Паркова, 8., тел. 2-14-53