Головна АТО Понад 100 молодих фахівців стали випускниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Понад 100 молодих фахівців стали випускниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

15 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск молодих фахівців. Цього року випускниками стали 124 особи.

В урочистостях з нагоди випуску взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, студенти та працівники ЛДУ БЖД, представники територіальних управлінь ДСНС, Академії сухопутних військ, Львівського державного університету внутрішніх справ, військових частин ЗСУ та Національної гвардії України.

Урочистості традиційно розпочались із винесення прапора та покладання квітів до пам’ятника студентам університету загиблим під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Із вітальним словом до випускників звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Шановні молоді лейтенанти, офіцери, для вас сьогодні особливий день. День, коли ми, ваші батьки, вчителі по-особливому пишаємось вами. Проте надзвичайно важливим для вас є усвідомлення того, що від сьогодні ви, як офіцери, повинні самостійно приймати рішення, рішення від яких буде залежати не тільки ваша доля, не тільки майбутнє ваших родин, сімей, а й життя багатьох людей. Ви повинні бути опорою для близьких та для усієї держави. Я переконаний, що за вашими спинами буде не одне врятоване життя», – наголосив голова Львівської ОДА.

Зазначимо, що упродовж свого існування навчальний заклад підготував понад 35 тис фахівців. Серед випускників є відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу.

Довідково

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу.

Університет – це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.