Головна АТО У Сокільниках постав пам`ятник Героям Небесної Сотні

У Сокільниках постав пам`ятник Героям Небесної Сотні

18 лютого, у с. Сокільники Пустомитівського району відкрили та освятили пам`ятник Героям Небесної Сотні. 

Участь в урочистих заходах взяли перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, очільник облдержадміністрації Олег Синютка, представники депутатського корпусу, народні депутати, активісти Євромайдану, місцеві мешканці.

«Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має жити вічно. Сьогодні разом з громадою Сокільник відкрили пам’ятник загиблим в холодні лютневі дні під час Революції Гідності у 2014 році. Віддали шану жителю Сокільник євромайданівцю Андрію Дигдаловичу. За що поклали життя ці люди – за те, щоб у нас було майбутнє, щоб наша країна стала успішною і повноправною частиною великої європейської спільноти. Згадуємо нині кожного Героя і молимося за них. Слава Україні! Героям слава! Слава ангелам Майдану!», – зазначив під час виступу Олександр Ганущин.

Як відомо, мешканець села Сокільники Андрій Дигдалович був активним учасником Євромайдану. На Майдані упродовж трьох місяців, належав до сотні самооборони. Був травмований в око, з лікарні знову повернувся на Майдан. Вбитий снайпером у груди, коли виносив пораненого. Куля пробила бронежилет наскрізь. Залишив дві доньки. Йому було 40 років.

Андрію Дигдаловичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

У Сокільниках постав пам`ятник Героям Небесної Сотні