Головна Цікаво 3 правила, щоб вибрати дитячу постільну білизну

3 правила, щоб вибрати дитячу постільну білизну

1925

Вибір комплекту спального білизни для дитини заслуговує особливої уваги. Адже неймовірно важливо для здоров’я малюка, на якому постільній білизні він буде відпочивати. А вибір забарвлення може вплинути на емоційний стан дитини. Але про все по порядку.

Оскільки здоров’я дитини будь-якого віку на першому місці, значить, головне, на що варто звернути увагу – це матеріал для постільної білизни. Воно повинно бути зшите з бавовняного, виключно натурального матеріалу. Але не тільки це важливо. Будь-яку тканину може знищити погана забарвлення неякісними або, того гірше, токсичними барвниками. Як цього уникнути? Якщо у вас є можливість потримати комплект в руках, перевірити якість фарбування можна за наступним характеристикам:

  • Комплект не повинен мати різкий хімічний запах
  • Тканина не повинна сильно відрізнятися фарбуванням з двох сторін.

Це основні параметри, які варто враховувати при виборі. Що ж стосується матеріалів, то звертайте увагу на комплекти з бязі, сатину, ранфорсу. Вони відрізняються тільки щільністю. Склад же у всіх однаковий – 100% бавовняне волокно.

Якщо ви робите покупки онлайн, довіряйте продукції перевірених виробників. Консультанти сайту, у цьому питанні, прийдуть вам на допомогу. Наприклад, кращої якості дитяче постільна білизна тут вам запропонують від українських торгових марок. Інтернет-магазин вже кілька років працює з цими виробниками, тому впевнений в якості випущеної ними продукції.

Коли визначилися з якістю і виробником комплекту, варто задуматися про забарвленню. Для зовсім маленьких дітей колір підбирають батьки. З тими, хто постарше, варто порадитися. У цьому віці у дитини вже є улюблені герої, з якими вони готові розділити своє спальне ложе. Більше того, для деяких малюків психологічно важливо, якщо на постільній білизні буде зображений добрий і сміливий герой улюбленої казки або мультфільму.

Вибір постільної білизни для підлітків заслуговує особливої уваги. У цьому віці вже сформовані основні переваги. Забарвлення постільної білизни підбирається двома способами: принти зі знаменитостями (спортсмени, рок-зірки тощо) або з абстрактними композиціями, оригінальними візерунками.

Дитяча постільна білизна випускається в двох розмірах: для ліжечок немовлят і для односпальних ліжок у полуторному розмірі. Тому, часто підліткові комплекти з оригінальними, абстрактними принтами купують і дорослі люди. Це кращий вибір для невеликої ліжка полуторного розміру або для спального місця, яке розташоване на дивані.