Головна Цікаво Аптечка для автомобіля: навіщо вона потрібна і де купити

Аптечка для автомобіля: навіщо вона потрібна і де купити

За статистикою, найнебезпечнішим видом транспорту у всьому світі досі залишається автомобіль. Щороку на наших трасах трапляється тисячі аварій, і швидкість надання першої медичної допомоги впливає на збереження людських життів. Саме тому купити аптечку в авто має кожен водій.

Зміст автомобільної аптечки: без жодних компонентів не обійтися

Згідно з українським законодавством, кожен водій повинен мати у транспортному засобі аптечку. Але важлива не лише її наявність, а й присутність у футлярі необхідних препаратів. В аптечці обов’язково повинні бути деякі ліки:

 • Медичні рукавички. Це захист і для потерпілого і для того, хто допомагає (багато хвороб передаються через кров).
 • Парамедичні ножиці. Такими ножицями за потреби розрізають одяг потерпілого. Спеціальними ножицями неможливо завдати людині додаткових травм.
 • Турнікети та джгути для зупинки крові. Правильно використовувати турнікет можна після проходження тренувань щодо його застосування.
 • Перманентний маркер. Необхідно, щоб вказати час встановлення джгута, введення препарату та ін.
 • Бандаж для зупинки крові. З його допомогою постраждалий може сам надати першу допомогу.
  Рятівне покривало. При кровотечі поранена людина стрімко втрачає тепло. Термоковдра допоможе швидко зігріти потерпілого.
 • Гнучка шина. Вона допоможе зафіксувати відкритий чи закритий перелом.
 • Гель протиопіковий. В автомобілі є багато горючих речовин. У разі опіків на шкірі гідрогель допомагає знизити біль, нейтралізувати наслідки.
  Знеболювальні засоби, сорбенти, антисептик, перекис
 • водню, пластирі, бинти. Це додаткові засоби, але їх наявність важлива в аптечці.

Де придбати аптечку для транспортного засобу

Власники транспортних засобів можуть придбати всі компоненти окремо, але купити автоаптечку, яка вже укомплектована, набагато вигідніша. Медичні набори можна використовувати для туристичних походів. Інтернет-магазин “Київське фармацевтичне товариство” пропонує укомплектовані аптечки для транспортних засобів. Гарантія на препарати становить 10 років.

Замовити товар можна через кошик сайту або зв’язатися із менеджером. Компанія реалізує товари за передоплатою. По м. Київ діє самовивіз. Доставка по країні здійснюється компанією Нова Пошта.