Головна Цікаво Автоматизація ресторанного бізнесу – основні принципи

Автоматизація ресторанного бізнесу – основні принципи

автоматизация бизнеса

Як в сучасному світі ресторани можуть працювати і ще й бути прибутковими? Ваш бізнес виживає і ви хочете перетворити його в прибутковий? Тоді дана стаття про автоматизацію ресторанних комплексів для вас.

На даний момент часто ресторани через конкуренцію банкрутують. Причиною такого стану справ не є пропоновані страви або навіть величина ресторану. Основна причина, як правило – операційні витрати. Це відбувається через не бажання власників бізнесу або керівництва йти в ногу з часом і забезпечувати себе актуальним програмним забезпеченням. Володіти інформацією в відповідний проміжок часу про наявність чи відсутність залишків товарів, про обсягах продажів і іншу інформацію – необхідність в наш час.

Чи можете ви чітко порахувати вартість однієї страви в меню? З програмним забезпеченням Poster це стане можливо і зручно. Програмне забезпечення одним з перших було введено в ресторанах Києва. Працівники компанії допомогли автоматизувати мережу ресторанів в Києві у швидкий проміжок часу. За допомогою використання хмари для з’єднання касових реєстраторів з базою даних.

Ведення обліку, який дозволить щодня стежити за надходженням та витратами допомже вам ефективно управляти бізнесом. Програма для обліку діяльності кафе Poster відобразить вам, як змінюються ціни за обраний період у постачальників, допоможе встановлювати конкурентну націнку на продукцію. При встановленні відповідного обладнання ви будете мати можливість спостерігати за статистикою відвідуваності за період і сумою здійснених покупок.

Основне завдання для автоматизованої системи обліку ресторанів і кафе – визначення прибутку і своєчасний облік податкової звітності. За допомогою професійних працівників, які можуть пройти семінари по користуванням програмним забезпеченням Poster здача звітності буде швидка і безболісна. І що основне для власника бізнесу – податки нараховуватимуться вірно, так як ви можете самостійно оновлювати програмне забезпечення.

Система Poster відрізняється від своїх конкурентів тим, що в ній можна вести не тільки облік реалізації страв, наданих послуг, але формувати собівартість, вести бухгалтерський облік. Придбавши один продукт ваш бізнес не буде більше потребувати доповнення у вигляді додаткового програмного забезпечення.

Як результат – через місяць-два роботи автоматизованої системи ваш бізнес для вас стане більш відкритим, ви зможете ефективно управляти і отримувати більший дохід, при тому в вас зявітсья більше вільного часу для нових проектів.