Головна Цікаво Балкони під ключ від «Аліас»

Балкони під ключ від «Аліас»

Балкон в квартирі – єдине місце, де можна подихати свіжим повітрям і з’єднатися з природою. У минулому люди часто використовували балкони для зберігання речей і рідко використовували для відпочинку. Сьогодні все дуже змінилося, адже балкон став місцем, де можна розслабитися, попити каву або почитати журнал в зручному кріслі. Тому більшість власників квартир роблять ремонт балкона і переобладнують його в зручне місце. Щоб зробити все швидко і якісно, ​​варто вибрати компанію, яка зробить все швидко, якісно і під ключ. Все це може запропонувати компанія «Аліас».

Детальніше про послуги компанії «Аліас»

Компанія «Аліас» займається ремонтом і переобладнанням балконів різного типу. «Аліас» працює з багатьма провідними компаніями, які виробляють комплектуючі для балкона і закуповує все оптом. Тому може надати доступні ціни за матеріалами і роботі. Замовивши балкон під ключ, Ви зможете уникнути чимало різних проблем і нюансів. Компанія «Аліас» візьме на себе всю роботу із закупівлі матеріалів, проведення замірів, проведення робіт, прибирання. Вам лише доведеться прийняти роботу на насолоджуватися новим видом Вашого балкона.

Що входить в послугу «балкон під ключ»?

Замовляючи послугу «балкон під ключ», компанія «Аліас» здійснює такі роботи:

  • Монтаж даху;
  • Утеплення балкона;
  • Облицювання балкона;
  • Установка підлоги;
  • Установка шафи.

Як вибрати тип балкона і матеріали?

Якщо Ви хочете обладнати балкон, потрібно вирішити в якому стилі він повинен бути. Одним з найбільш популярних варіантів є повністю скляний балкон. Він виглядає просторим і дозволяє потрапляти світла в кімнату. Однак можна вибрати більш класичний стиль балкона.

Вибравши стиль, потрібно визначитися з матеріалами. Перш за все потрібно починати з даху. Краще вибрати перевірений ондулін. Також варто вирішити чи хочете Ви утеплити балкон чи ні. Якщо Ви хочете відпочивати на балконі взимку і зберігати там речі, краще утеплити.

Далі потрібно вже вирішувати по стилю самого балкона. Тут можна вибрати варіанти обробки деревом, вагонкою або ПФХ панелями. Також потрібно вирішити, чи хочете ви відразу вбудована шафа для зберігання речей. Пол теж можна вибрати різний. Можна вибрати більш доступний варіант з лінолеумом або більш дорогий варіант з ламінатом. На сайті компанії «Аліас» доступна вся необхідна інформація і приклади вже виконаних робіт. На всі роботи компанії «Аліас» надається офіційна гарантія.